Повага
Image default
Статтi

«День із життя чайлдфрі»: як Челсі Гендлер дала відсіч «плаксіям»

Американська комікеса та письменниця Челсі Гендлер — чайлдфрі. Вона свідомо відмовилася мати дітей.

Її відеоблог «День із життя бездітної жінки», де Гендлер в іронічній формі пояснює, чому вона вирішила бути чайлдфрі, наробив галасу.

Акторка з-поміж іншого висміяла відео формату «день із життя», які досить популярні у соціальних мережах.

 

Відео почитається словами: «Я прокидаюся о шостій ранку, згадую, що у мене немає дітей, яких треба вести до школи. Тож їм, мастурбую і лягаю назад у ліжко. Потім прокидаюся о 12:30 і готуюся до напруженого дня, коли роблю все, що мені заманеться».

Читайте також: Коли заміж? А дітки скоро будуть?

Далі вона хвалиться тим, що носить підбори, оскільки їй не потрібно бігати за дітьми. Вона також нібито їде в подорож до Парижа, щоб швидко перекусити, перш ніж помандрувати в Азію, щоб здійснити похід на Еверест. Укінці подорожує в часі та вбиває Гітлера.

«Дивовижно, що ти можеш робити, коли маєш стільки вільного часу», — чути іронічний голос Гендлер за кадром.

«Навіщо мені власні діти, коли я весь час чую цих плаксіїв?»

Комедійне відео Гендлер не залишило байдужим багатьох. Так, ведучий вечірнього політичного ток-шоу «Tucker Carlson Tonight» на Fox News Такер Карлсон і колумніст та консервативний політичний оглядач Бен Шапіро розкритикували поведінку жінки.

Читайте також: Із повагою і без знецінень: як підтримувати одна одну в складні часи?

Шапіро зауважив, що Гендлер нібито має «жалюгідний вигляд» і в неї «написано на обличчі, яка вона нещасна». А Карлсон у своєму шоу описав Гендлер як «старіючу, дуже неприємну жінку, яка ніколи не мала дітей». До слова, Такер Карлсон відомий як прихильник російського фашизму та путінізму, а ще — відкритий расист та шовініст.

У відповідь Гендлер опублікувала відео з коментарем: «Навіщо мені діти, коли я весь час чую цих плаксіїв?»

 

«Такере, я думаю, тобі варто поставити собі серйозне запитання: ти справді засмучений, що я маю так багато свободи? Чи що не можеш забрати її в мене?», — зауважила Гендлер і запевнила, що й надалі створюватиме схожі відео, якщо вони аж так зачіпають «плаксіїв».

Схожі записи

Гендерна (не)рівність очима економіста

Ірина Славінська

Чому корисно помилятися?

У Нацполіції зафіксували понад 84 тисячі звернень щодо домашнього насильства від початку року