Повага
Image default
Статтi

«Фемінізм зупиняє популяцію»: Олег Скрипка осоромився, зробивши недолугу заяву

Український співак, лідер гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка заявив, що фемінізм та ЛГБТІК+ нібито заважають людству «розпліднюватися». Про це він сказав в інтерв’ю Наталії Влащенко.

Коли Скрипка запитав у ведучої, чи вона феміністка, то почув у відповідь: «Та боже спаси! Я — ні. Я знову в зоні ризику, бо я не розумію. У мене не було проблем у стосунках із чоловіками. Навіщо мені бути феміністкою?».

Після цього співак теж вирішив продемонструвати, що нічого не знає про фемінізм, як і Влащенко, тому сказав таке: 

«Я про це науково розкажу. У людини, у людства є два механізми. Один механізм щоби розпліднюватися. А інший механізм — щоби зупинити популяцію. І, на жаль, є такі страшні інструменти як війна, щоб зупинити популяцію людей. Тобто нібито є об’єктивні причини війни, але насправді глобально в плані людства — це щоби нас було менше. Є хвороби, епідемії і тому подібне. 

Є фемінізм, щоб зупинити, і є оці ЛГБТ. Тобто, я не проти феміністок і не проти ЛГБТ-історій. Я не проти. Але я за здорове суспільство, за те, щоб Україна розвивалася і процвітала. А для цього мусить бути основа — це здорове суспільство. Як у хасидів, як в українців. Справжніх. У моєму колі у мене четверо дітей — це мінімум. І українці мусять не відставати від хасидів. 

А якщо ти хочеш мати четверо дітей, в такій родині фемінізм зупиняє популяцію. У тому-то і справа. Тому що нема поваги одне до одного. Якщо ми обожнюємо жінок, а жінка, якщо вона веде себе як верхня, то це БДСМ. Це не родина. Мусить бути повага партнерів і реальне партнерство», сказав співак.

Музикант показав повне нерозуміння того, що таке фемінізм і захист прав жінок

«Шкода розчаровувати пана Олега, але феміністки зазвичай за це і виступають. Не за БДСМ і традиції хасидів, звісно. А за повагу партнерів одне до одного», — зауважила у своїй колонці для видання «Детектор медіа» журналістка Лєна Чиченіна.

Вона також пригадала, що це вже не вперше Олег Скрипка ганьбиться своїми заявами про фемінізм. 

Раніше він заявляв, що українські жінки вдома створюють затишок і шанують чоловіків на відміну від європейських жінок, завдяки яким панує фемінізм. Музикант також підкреслив, що українські жінки сексуальні та розумні, бо «роблять вдома кайф та шанують чоловіка». Натомість європейські жінки — феміністичні, а «фемінізм — це жіночий егоїзм. Це повага жінок до себе, але тоді немає поваги до чоловіка».

«Тоді в Олега вийшов непоганий стендап, бо сказане ним справді було настільки кумедним, що можна було просто посміятися. Передусім тому, що музикант показав повне нерозуміння того, що таке фемінізм і захист прав жінок. Із іншого боку, питання серйозне. Бо не лише Скрипка ведеться на демонізацію цього руху і вважає, що феміністки — це просто якісь волохаті жінки з рогами, які тільки те й роблять у своєму житті, що ненавидять чоловіків і мріють позбавити їх тестикул. А це приблизно те саме, що вірити в українців-нацистів, які варять борщі з російськомовних хлопчиків у трусіках і вішають на стіну портрети Гітлера в рушниках», — каже Лєна Чиченіна. 

Схожі записи

Волинянки, з якими не страшно піти у розвідку

Фото під спідницею: у Києві суд виніс вирок через інцидент у метро

Б’є значить любить — про домашнє насильство у сучасних українських мультфільмах