Повага
Image default
Статтi

Ексміністр транспорту на «112» принижував та обізвав народну депутатку проституткою

Євгеній Червоненко, колишній міністр транспорту (2005 рік) та керівник охорони Віктора Ющенка, відомий своїм сексизмом. Наприклад, він принижував активістів, порівнюючи їх із «тьолками». Розповідав, що від подружньої зради можна відкупитися. Виступав проти збільшення кількості жінок у парламенті. А на програмі «Урядовий квартал» 10 лютого на «112» ексчиновник поставив за годину дискусії він образив опонентку Галину Янченко (народна депутатка, «Слуга народу») стільки разів, що та не витримала й покинула студію.

Про це пише detector.media.

Від самого початку програми Червоненко почав називати народну депутатку «Галочка» та ображати її родину, розповідаючи про фінансування Соросом. Пізніше Червоненко перейшов на «красівую женщіну» та «дєвушку». І звинуватив пані Янченко в тому, що вона та «її шобла» нічого, крім сміху, не робили. Коли народна депутатка спробувала відповісти Червоненку, що той сам був при владі і змарнував шанси країни, ексчиновник почав кричати: «Не смей, девочка! Не смей, девочка, болтать!» І назвав Янченко та нову владу «проститутками». Тут ведучий вибачився за гостя, але ще хвилину не міг його заспокоїти. Ставки на програмі піднялися надто високо.

Членкиня «Слуги народу» у відповідь заявила Червоненку, що він нічого не досяг, назвала його «політичним невдахою» та «політичним пенсіонером» і звинуватила ексчиновника у «просиранні шансів країни». Звісно, постійний гість каналів Медведчука цього так не лишив. Він почав погрожувати Янченко «польотом», якби та була чоловіком. Стверджував, що IQ у «слуг народу» нульовий і набирали майбутніх народних депутатів як планктон. Розповідав Янченко, що вона ніхто і звати її ніяк. Називав народну депутатку на «ти», звертався до неї «моя дорога» та кидав фрази «заглохні». Заявляв, що опонентка не розуміє навіть слів, які він вживає. Принижував чоловіка народної обраниці. Порівнювати її із тумбочкою. Коротше кажучи, Галина Янченко покинула ефір після фрази: «Ваш уровень – научиться правильно, сдвинув ноги, сидеть на ток-шоу, девушка».

Варто зазначити, що й сама народна обраниця, коли від Червоненка перестали лунати будь-які речі, крім грубощів, перейшла до взаємних образ. При цьому Янченко не зачіпала теми статі, інтелекту, сексуальності чи зовнішності. І головним чином нагадувала опоненту про програні ним вибори й те, що він особисто нічого не зробив для запровадження ринку землі (це була офіційна тема дискусії).

Червоненк просить, щоб опонентка його не перебивала. Янченко намагається заперечити Червоненку, а той каже: «Я не давал вам слово». Та коли вже «слуга народу» попросила ексчиновника дати їй сказати, той заявив: «Мне женщины рот не затыкали».

Коли ж народна депутатка заявила, що на виборах в Одеській області ексміністра «викинули на політичний смітник», той звинуватив візаві в «базарному» та «колхозному сленгу». На честь цього нагадаємо кілька висловів Червоненка в ефірі NewsOne та «112»: «Кто ты, Лялька? Ну что ты гонишь?», «Ты клоун […] Закрыл рот, ты кто такой, меня перебивать?», «Мне подойти, как меня учили, обеззвучить?», «Колхозник, ты кто?», «Неучи. Кухаркины дети», «Пєтух», «За базар ответь», «Уберите этот мусор», «П*здец стране», «Щенок», «Про родину не говорят с рукой в кармане, вы там не массируйте», «Не базарь, за язык могут схватить и нада будет ответить».

В середньому серед гостей українських токшоу всього 11,6% жінок, нагадує видання. Тимчасом  Євгеній Червоненко – один із найпопулярніших гостей токшоу «112» каналу. При тому, що на всіх подібних програмах ексчиновник поводиться так само й постійно дозволяє собі жіноненависницькі коментарі. Це навіть не вперше, коли він ображає представниць «Слуг народу» на «112». У липні Червоненко вже навчав Анну Коваленко сидіти рівно й не ходити на ефір у шльопанцях і називав народну депутатку «переходящим знаменем» між міністрами оборони. Хоча в цьому ефірі «Урядового кварталу», уже після того, як назвав опонентку «проституткою», Червоненко заявив, що принципово не ображає жінок.

Схожі записи

7 важливих подій для феміністки на 26 BookForum

Настя Мельниченко: коли я зіштовхуюся з проблемою, то вирішую її не лише для себе

Must-see: п’ять жіночих реп-проектів України, які рвуть шаблони