Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Брейкерка Анна Пономаренко стала героїнею серіалу Міжнародного олімпійського комітету
Статтi

Брейкерка Анна Пономаренко стала героїнею серіалу Міжнародного олімпійського комітету

Анна Пономаренко

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) випустив серіал Breaking Life: Road to Paris 2024. Серед героїнь є українська бігерл Анна Пономаренко, яка виступає під ніком Stefani. Про це пише Wonderzine.

Серіал складається із чотирьох серій і розповідає про те, як атлети проходять кваліфікацію й готуються до Олімпійських ігор у Парижі. У ньому знялася й українка Анна Пономаренко, яка здобула срібну медаль на чемпіонаті Європи-2023 з брейкінгу.

Stefani зʼявилася в третьому епізоді, у якому розповіла про спорт під час війни, мотивацію до тренувань, народження доньки Мілани, виступи під час вагітності і вступ до української збірної за два місяці після пологів.

Наразі українські бігерл та бібої ще не кваліфікувалися на Олімпійські ігри. Але завдяки високим позиціям у світовому рейтингу вони мають право на участь у кваліфікаційних турнірах.


Читайте також: Галина Вініченко: Мені здавалося, що жінка, яка коментує футбол, — це щось нереальне


Анна Пономаренко (Stefani), Катерина Павленко (Kate), Олександр Гатин-Лозинський (Lussy Sky) й Олег Кузнецов (Kuzya) ще мають шанс потрапити на Олімпіаду під час турніру, який пройде в Будапешті з 20 по 23 червня.

Серіал Breaking Life: Road to Paris 2024 доступний для перегляду на офіційному сайті Олімпійських ігор.

Схожі записи

«Це був би чоловічий вчинок»: пояснюємо, чому ці слова Разумкова – сексизм

Чи потерпають чоловіки від гендерної нерівності?

Чи «шанують розмаїття» на українському Євробаченні?