Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Анна Власенко отримала нагороду за блог про жінок під час війни
Статтi

Анна Власенко отримала нагороду за блог про жінок під час війни

Анна Власенко

Українська журналістка Анна Власенко отримала нагороду від найбільшого шведського жіночого видання «Femina» у номінації «Голос року» за блог про життя українських жінок під час війни. Про це вона розповіла «Жінки в медіа».

«Для мене важливо було показати шведським жінкам, що ми любимо наше життя, що ми такі ж як і вони. Та водночас, що для нас важливо зберегти нашу країну, права людини та показати через що проходить кожна з нас, щоб не дати забути про нашу війну», — поділилась Анна Власенко в коментарі «Жінки в медіа».

Анна Власенко

Життя жінок у країні, де війна

Журналістка зазначила, що пів року писала для «Femina» про життя жінок, які живуть у країні, де йде війна. Власенко описувала жінок, які повернулися із закордону і зараз надають першу допомогу на фронті. Жінок, які пішли працювати в шахти, та переживання дружин, чиї чоловіки служать, а вони не знають, чи отримають від них звістку зранку.


Читайте також: Від виживання до самореалізації: як ведеться українкам за кордоном


Вона зазначила, що ці всі історії про стійкість та про кожну з нас, про те, коли є вихід та коли його немає, а ти маєш його знайти й почати все заново. Власенко також писала про своє власне життя та роботу: як дрон прилетів поряд з будинком батьків, і тато дивом уцілів, а також про свої переживання, коли почався наступ на Харківщині, де у них є будинок і де падають авіабомби, а батьки відмовляються їхати.

Анна Власенко

Читайте також: «Жінки в медіа» ввійшли в короткий список міжнародної премії Free Media Pioneer 2024


Раз на рік найбільший шведський жіночий lifestyle журнал обирає 7 переможниць у різних категоріях. Зокрема, натхнення року, приклад для наслідування року, змінотворець року та інше.

Анна Власенко

Нагадаємо, в 2023 році Анна Власенко стала фіналісткою премії міжнародної журналістики імені Курта Шорка в номінації «Фіксер новин». Журналістка працювала на сході та півдні України з Голландським національним телебаченням EenVandaag над документальним серіалом «Моє покоління у війні».

Схожі записи

Шість дружин Генріха VІІІ. Зворотній бік лицарства

У місцевих радах скаржаться на блокування груп із рівних прав жінок і чоловіків

У Кропивницькому нагородили «Лицарів та лицарок слова»