Повага
Image default
Статтi

Ні сексуалізації: німецькі гімнастки виступили на Олімпіаді в комбінезонах

Німецькі гімнастки виступили у повністю закритих комбінезонах замість звичних трико на Олімпійських іграх у Токіо. Своїм прикладом вони прагнуть показати, що не тільки спортсменки, а й усі жінки загалом можуть самі обирати, що їм одягати. Так спортсменки виступають проти сексуалізації гімнастики та спорту загалом.

Про це пише Reuters.

«Ми хотіли показати, що кожна жінка, кожна людина має право сама вирішувати, що їй одягати», — сказала одна з гімнасток Елізабет Зайц.

Вона додала, що це не означає відмову від звичних трико назавжди. Просто кожна гімнастка може обирати зручний для неї одяг.

Gymnastics-German women take a stand in full-body suits in Tokyo | Reuters
Звичні трико для гімнасток
Tokyo 2020: German Olympics women's gymnastics team wear full-body suits in  protest against 'sexualisation' in sport
Закриті комбінезони

«Ми хочемо показати, що гімнастика є прекрасною, незалежно від того, у що вдягнуті гімнастки. Найважливіше, щоб вони почувалися комфортно», — пояснила Зайц.

Ще одна гімнастка збірної Німеччини Сара Восс пояснила, що хоче, аби гімнастки почувалися безпечніше, не почувалися сексуалізованими. Гімнасток підтримав і тренерський склад.

Правила Олімпійських Ігор не забороняють надягати закриті костюми, але до цього спортсменки так робили винятково з релігійних міркувань.

Нагадаємо, у квітні 2021 року німецька гімнастка Сара Восс на чемпіонаті Європи-2021 у Базелі відмовилася від трико на знак протесту проти сексуалізації спортсменок. Її підтримала Федерація гімнастики Німеччини.

А у липні 2021 року жіноча збірна з гандболу відмовилася грати в бікіні під час чемпіонату Європи з пляжного гандболу. За порушення правил (адже жінки за правилами мають грати саме в бікіні)  Норвезька федерація платитиме 1500 євро штрафу. У боротьбі проти сексуалізації спортсменок команду підтримала американська співачка Pink.

Схожі записи

Українці, українець і люди… Уряд запропонував програму до 2025 року

«Покажи краще цицьки, ніж пиши статті»: чому чоловіків та жінок хейтять по-різному?

Юлія Кочетова перемогла в конкурсі World Press Photo 2024