Повага
Image default
Статтi

7 важливих подій для феміністки на 26 BookForum

Вже традиційно кожного вересня найцікавіші культурні події проходять у Львові на головному культурному фестивалі країни. Це вже більше, ніж форум видавців, більше, ніж просто книжковий форум. Це також місце для мережування та пошуків натхнення.

Отже у цьому році з 18-22 вересня у Львові та у понад 30 локаціях міста пройде 26 BookForum за підтримки Українського культурного фонду.

Повага знайомить вас із 7-ма профеміністичними подіями для жінок і чоловіків, які цікавляться темами гендерної рівності та прав жінок.

  1. Презентація та зустріч із письменницею Арундаті Рой: “Міністерство граничного щастя“. Арундаті Рой – письменниця, лауреатка Букерівської премії, авторка романів «Бог Дрібниць» та “Міністерство граничного щастя” вперше відвідає Україну та розповість про новий роман, громадську діяльність, а ще людську сутність та щастя як акт радикалізму.

Де? Перший український театр для дітей та юнацтва Львів, Академіка Володимира Гнатюка вулиця, 11

Коли? 20 вересня з 17:00 до 19:00

ДОВІДКА ПОВАГИ: Арундаті Рой — індійська екофеміністська письменниця, що пише англійською, активістка з питань соціальної справедливості й економічної нерівності, противниця неоліберальної глобалізації. Авторка двох сценаріїв і кількох збірок есе. Лауретка Букерівської премії 1997 року за роман «Бог Дрібниць», що став однією з найпопулярніших книжок і був проданий накладом більше ніж у 8 млн примірників. За свою активістську діяльність у 2002 році отримала Cultural Freedom Prize від Lannan Foundation.
  1. Презентація книги Катерини Левченко “Гендерне тяжіння” видавництва “Фоліо”, котра присвячена висвітленню історії формування гендерної політики в Україні починаючи з часів становлення незалежної Української держави.

Де? Готель Ріус, Великий зал Львів, Академіка Володимира Гнатюка вулиця, 12а

Коли? 22 вересня 13:00 – 14:00

  1. Дискусія “Гендерні студії в Україні” – Смолоскип та Фонд Г.Бьолля запрошують на розмову з нагоди виходу збірника на пошану Соломії Павличко «Інша оптика: гендерні виклики сучасності». До слова запрошені: В.Агеєва, Т.Марценюк, О.Галета, І.Старовойт, А.Довгопол, Р.Семків.

Де? Готель Ріус, Малий зал Львів, Академіка Володимира Гнатюка вулиця, 12а

Коли? 21 вересня 18:00-19:00

  1. Дискусія “Women empowerment/ розширення прав і можливостей жінок в медіа за участі:
  • Тетяни Пушнової, телевізійної продюсерки та медіатренерки
  • Яніни Соколової, акторки, журналістка та ведучої проєкту “Вечер с Яниной Соколовой” на YouTube.
  • Ірини Славінської, продюсерки радіо “Культура” та гендерної координаторки “Повага”,
  • Ірини Процик, журналістки і ведучої ТРК “Перший Західний”
  • Татяни Касьян, головної редакторка сайтів WoMo.ua та ZZA.delo.ua
  • Єлизавети Кузьменко, засновниці ініціативи “Жінки в медіа”

Де? Геокупол, просп. Свободи

Коли? 21 вересня з 15:00 до 16:15

  1. Токшоу “13 жінок: про любов до себе, чоловіків і динозаврів“. Презентація збірки історій “Бойфрендз” та дискусія про почуття і сенси, емоційний досвід та women empowerment.

Де? Готель Ріус, Малий зал Львів, Академіка Володимира Гнатюка вулиця, 12а

Коли? 21 вересня 10:00-10:45

  1. Читання “Місто жінок”. Урбаністична поезія – не нове явище для української літератури. Але спробуймо поглянути, як сучасні поетки бачать життя у місті: чи існує інакший, суто жіночий погляд на мегаполіс та існування в ньому?

Де? Готель Ріус, Малий зал Львів, Академіка Володимира Гнатюка вулиця, 12а

Коли? 20 вересня 14:30-15:45

  1. Лекція “Сапфічна культура після Сапфо” від Феміністичної майстерні. Роль сапфічної культури для сучасниць, вплив на суспільство, а також вплив сапфічного мистецтва на нас самих – кожні досвід та точка зору є важливі – у форматі лекції та дискусії.

Де? Феміністична майстерня Львів, Ринок площа, 42

Коли? 22 вересня 12:30-13:15

Повна програма Форуму за посиланням. Нагадаємо також, що цьогорічна Фокусна тема фестивалю – “Відшукування причетного” – назва одного з віршів українського поета Грицька Чубая.

Повага

Схожі записи

Ганна Собачко-Шостак: «перша леді» українського авангарду

Наперекір гендерним упередженням: історії чоловіків, які працюють із дітьми

Ольга Ситнік

Легалізувати не можна криміналізувати: соцмережі про листування нардепа із жінкою про секс-послуги