Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Жінки-військові візьмуть участь у параді до Дня Незалежності у складі «спільної коробки»
Статтi

Жінки-військові візьмуть участь у параді до Дня Незалежності у складі «спільної коробки»

Фото: qha.com.ua

Президент України Петро Порошенко заявив, що уперше у цьому році на параді до Дня Незалежності крокуватиме «коробка» жінок-військовослужбовці.

Повага дізнавалася, хто ці жінки-військові, та чи дійсно раніше вони не брали участі в парадах до Дня Незалежності.

24 серпня цього року на параді до Дня Незалежності вперше пройде парадний розрахунок у складі курсанток Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Військового інституту телекомунікацій та інформатизації. Про це йдеться у відповіді Міністерства оборони на запит Поваги.

Інформацію підтвердила також речниця Міністерства оборони Вікторія Кушнір.

Вона пояснила, що це буде «спільна коробка», до складу якої увійдуть також хлопці-курсанти. Вони пройдуть у складі прапороносної групи.

На чолі «спільного» парадного розрахунку буде начальник Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка та генерал-майор Ігор Толок.

«Тож можна сказати, що це коробка майбутніх офіцерів – дівчат і чоловіків», – зазначила Вікторія Кушнір.

Речниця Міноборони підкреслила, що на попередніх парадах такої «коробки» не було, хоча декілька жінок брали участь у параді минулого року.  

Загалом, цього року у параді до Дня Незалежності візьмуть участь 4,5 тисячі військовослужбовців і 24 парадні розрахунки, повідомили в Міністерства оборони. Серед учасників – представники і представниці 7 вищих військових навчальних закладів.

Нагадаємо, 3 серпня президент України Петро Порошенко заявив про те, що уперше у цьому році на параді крокуватиме «коробка» жінок-військовослужбовців.

Ярослава Вольвач

Схожі записи

«Прекрасна половина людства»: у Марцінківа поширили оголошення із сексистськими виразами

Оксана Забужко назвала свій топ-10 українських романів

«Базові знання про гендер»: про що новий освітній серіал для молоді