Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Зґвалтування у Кагарлику: поліцейські отримали 11 років ув’язнення
Статтi

Зґвалтування у Кагарлику: поліцейські отримали 11 років ув’язнення

Двох кагарлицьких поліцейських, обвинувачених у зґвалтуванні Нелі Погребицької, засудили до 11 років тюремного ув’язнення. Про це розповіли адвокатки потерпілої Олена Сотник та Анна Калинчук.

Загалом справа тривала три роки. Потерпілу захищали чотири адвокатки — Олена Сотник, Тетяна Козаченко, Злата Симоненко та Анна Калинчук.

24 травня Обухівський районний суд виніс вирок. Відповідно до рішення, обвинувачені Сергій Сулима та Микола Кузів отримали по 11 років ув’язнення.

Читайте також: Зґвалтування і кругова порука суспільства

«Це не просто вирок по одній справі. Дуже багато людей, яких кривдили силові органи, і які не мали віри й шансу звернутися до правоохоронних органів, слідкували за справою і сподівалися, що хоча б тут буде справедливість.

Це рішення суду робить дуже велику справу — воно дає нам віру і шанс, що справедоивість у цій країні існує», — прокоментувала Олена Сотник.

Як уточнила Анна Калинчук, обох обвинувачених визнано винними за всіма статтями обвинувачення: незаконне позбавлення волі або викрадення людини, катування та зґвалтування (статті 146-1, 127, 152 Кримінального кодексу). Крім цього, повністю задовольнили позов Нелі Погребицької до Національної поліції. Вона отримає компенсацію за завдану шкоду в сумі 1 мільйон 296 тисяч гривень.

Читайте також: Історія киянки Анни: поліція відмовилася приймати заяву про зґвалтування?

Нагадаємо, 25 травня 2020 року Внутрішня безпека Нацполіції затримала двох поліцейських Кагарлицького відділу поліції за підозрою у зґвалтуванні. Першочергова перевірка підтвердила причетність поліцейських до побиття та зґвалтування жінки. Потерпілу напередодні доставили у відділок для надання пояснень щодо крадіжок майна.

За повідомленням ДБР, жінку викликали до відділку як свідка. Її почали катувати — вдягали протигаз, застосовували кайданки та стріляли з табельної зброї над головою. Після цього оперуповноважений кілька разів зґвалтував потерпілу.

Схожі записи

Мар’яна Садовська увійшла до переліку «Жінки Року 2020» від польського Forbes

Шкільні підручники чи хлопчачі підручники? Думки після короткого огляду

У Китаї заборонять аборти без медичних показань