Повага
  • Головна
  • Статтi
  • З Мериліном Менсоном припиняють співпрацю після звинувачень у сексуальному насильстві
Статтi

З Мериліном Менсоном припиняють співпрацю після звинувачень у сексуальному насильстві

Американський лейбл Loma Vista розірвав контракт із Мериліном Менсоном після звинувачень акторки Еван Рейчел Вуд у насильстві.

Про це розповідає Hollywood Reporter.

Що відбувається?

Про насильство з боку співака під час їхніх стосунків першою повідомила акторка Еван Рейчел Вуд у своєму Instagram.

«Ім’я мого аб’юзера Брайан Ворнер, відомий світу як Мерилін Менсон. Він почав упадати за мною, коли я була підлітком, і жахливо знущався наді мною протягом багатьох років. Мені промили мізки і змусили підкоритися. Я жила в страху відплати, наклепу та шантажу. Я тут, щоб викрити цю небезпечну людину і закликати індустрію зупинити його, перш ніж він знищить ще життя», — написала вона.

Вони познайомилися, коли їй було 18 років. Менсон старший за Вуд на 18 років.

Окрім того, за даними видання Vanity Fair, ще мінімум чотири жінки опублікували подібні звинувачення на адресу Менсона. Вони детально розповіли про «болісні переживання, які, за їхніми твердженнями, що включали сексуальне насильство, психологічне насильство і/або різні форми примусу, насильства і залякування».

Реакція світу

«У світлі тривожних звинувачень Евана Рейчел Вуд та інших жінок, які назвали Мерилін Менсона своїм кривдником, Loma Vista припинить подальшу рекламу свого поточного альбому, який негайно вступає в силу. Через ці події ми також вирішили не співпрацювати з Мериліном Менсоном у майбутньому», – ідеться в заяві американського лейбла Loma Vista.

Також телесеріал «Американські боги», у якому Менсон мав з’явитися в епізодичній ролі, оголосив про завершення співпраці з ним. Крім того, публікувати не будуть також вже готові епізоди, в яких співак брав участь.

Що говорить Мерлін Менсон?

Музикант Мерилін Менсон відповів на звинувачення в знущаннях і сексуальному насильстві. Свій коментар він також опублікував в Instagram.

Менсон назвав заяви своїх колишніх партнерок спотворенням реальності.

“Очевидно, що моє мистецтво і моє життя вже давно притягують до себе суперечки і розбіжності. Але ці недавні заяви про мене – жахливе спотворення реальності. Мої особисті стосунки завжди були повністю узгоджені з моїми партнерами-однодумцями. Попри те, як і чому інші зараз вважають за краще спотворювати минуле, це правда”, – написав музикант.

Схожі записи

Запрацював чат-бот для протидії домашньому насильству під час карантину

“Силікон усьому голова” та “коси на ногах плести”: реакція соцмереж на нову програму Радіо Люкс

«Жінки в медіа» ввійшли в короткий список міжнародної премії Free Media Pioneer 2024