Повага
Image default
Статтi

«Явних проявів немає»: у мережу виклали фільм про військову, яка повернулась із зони бойових дій

До Дня захисників і захисниць на платформі Takflix.com вийшов документальний фільм Аліни Горлової «Явних проявів немає». Стрічка розповідає історію жінки-майора, яка повертається з зони бойових дій.

Розмовляючи з психологами, борючись із ПТСР та панічними атаками, військова намагається повернутися до нормального життя. Знімальна група проходить з героїнею шлях від початку реабілітації до повернення на роботу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Не всі захисники — хлопці і не всі хлопці — захисники»: військові про те, чому 14 жовтня не «день чоловіків»

Стрічка доступна на всіх територіях світу з англійськими та українськими субтитрами. Перегляд коштує 60 гривень.

Стрічка «Явних проявів немає» є продовженням короткометражної історії, що знімалася в рамках правозахисного проєкту «Невидимий Батальйон». Продюсеркою фільму є військовослужбовиця, аеророзвідниця та громадська діячка Марія Берлінська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ти дівчина, в тебе будуть закохуватись» та інші історії жінок на війні

«Невидимий Батальйон» — український документальний кіноальманах про жінок в умовах бойових дій на Сході України. Перший український документальний фільм про війну і жінок на війні, знятий жінками. Над фільмами працювали три режисерки — Світлана Ліщинська, Аліна Горлова та Ірина Цілик. Всього у стрічці висвітлено історії шести героїнь, які несуть або несли службу у зоні проведення антитерористичної операції: Олени Білозерської, Оксани Якубової, Андріани Сусак, Дар’ї Зубенко, Юлії Паєвської та Юлії Матвієнко. Він вийшов у 2017 році. 

Схожі записи

Після Маршу жінок у Києві напали на активісток

Як розпізнати сексизм і не переплутати його з чимось іншим. Частина друга

Обережно, сексизм. Чому особисте життя Світоліної не стосується її поразок або перемог