Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Віталій Кім закликав інвестувати у Миколаївщину, бо «тут найкрасивіші дівчата»
Статтi

Віталій Кім закликав інвестувати у Миколаївщину, бо «тут найкрасивіші дівчата»

«У нас найкрасивіші дівчата». Так «промотував» свій регіон під час виступу на форумі «Україна 30» голова Миколаївської ОДА Віталій Кім. На слайд про запрошення інвесторів у презентації додав фото жінки у топі та шортах. А на інший слайд — узагалі сідниці дівчини.

Під час виступу Віталій Кім кілька разів зазначив, що «в Миколаївській області найгарніші дівчата в Україні». Спочатку він сказав це під час обговорення курортів регіону, в які обласна влада пропонує інвестувати:

«Ми пропонуємо, щоб ви інвестували в додаткові об’єкти, будь-які, ми забезпечимо повністю… Взагалі, у нас найкрасивіші дівчата у всій Україні. Це я буду відстоювати».

На це голова Херсонської ОДА Сергій Козир зазначив, що в Херсонській області дівчата кращі.

«Це не обговорюється. У нас найкрасивіші дівчата. Тому ми запрошуємо всіх для інвестування в такі місця, наприклад, як готелі, сувенірні магазинчики, заклади громадського харчування, що завгодно», — відповів Віталій Кім.

Чому жінки — не туристичний бренд?

Головна редакторка Громадського радіо та спеціалістка з комунікацій Тетяна Трощинська пояснює, що Віталій Кім фактично заявив, що жінки — товар.

«Ми зараз на порозі весни. Сподіваюся, як тільки прийде тепло, і чоловіки почнуть роздягатися, вони будуть виглядати так само красиво, як і жінки, які роздягаються і виглядають красивими.

Янукович уже 7 років не з нами, а справа його живе. Ми бачимо, що залишається дуже багато відвертих сексистів. І дуже прикро, що це чоловіки на високих державних посадах. Помітні публічні чоловіки, яких цитують.

Риторика Віталія Кіма неприпустима не лише в розмові з іноземними інвесторами. Це дико та неприпустимо загалом. Хоча, уявляю, як могли б перелякатися іноземні інвестори з країн, які сповідують гендерну рівність. Цікаво, що найімовірніше частина з них — інвесторки. Навряд чи вони б нормально поставилися до таких слів голови Миколаївської ОДА.

Він фактично заявив, що українські жінки (та і загалом будь-які жінки) є товаром. З одного боку, це просто сором. А з іншого боку, це ще й протиправно. Адже це порушує права жінок. Можливо, я здивую голову Миколаївської ОДА чи багатьох інших сексистів, але жінки, як і чоловіки, товаром не є. Вони є людьми. Як тільки ти розумієш, що чоловік — людина, і жінка — людина, одразу стає ясно, що ти не можеш так висловлюватися».

Про ілюстрації

Тетяна Трощинська пропонує дуже простий тест на сексизм:

«Уявіть, що на фото у презентації частина тіла вашої дружини, вашої мами або вашої дочки. Вони ж красиві? Значить теж можна у презентацію. Якщо ви не можете цього уявити, тоді таку картинку з презентації треба прибирати.

В Україні чомусь сексизм вважається частиною чоловічої сили. Коли 5 чоловіків в костюмах сидять на презентації, сміючись з сексистського жарту, який насправді не жарт, це виглядає дуже дивно і дико. Чоловік — це не лише костюм. Жінка — це не лише її тіло. І ці прості речі я пояснюю у 21-ому столітті, коли є доступ до освітніх програм, коли можна найняти радниць та радників з політик рівності. Можна найняти людей, які тобі пояснять, як усе нині у світі функціонує. Але коли ти все одно дозволяєш собі подібні коментарі, то це просто свідчить про некомпетентність».

Схожі записи

Ізоляція, фінанси та страх перед фемінізмом. Про проблеми сучасного жіночого руху

Ірина Рубіс про жінок і кар’єрне зростання : «Ми часто самі не ризикуємо зробити перший крок»

Переможницями премії «Честь професії» стали 15 журналісток

Залишити коментар