Фотокореспондент Костянтин Ліберов опублікував фото артилеристки Любові Плаксюк. Це перша жінка, яка очолила артилерійський підрозділ Збройних Сил України.
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/312629179_652417499743763_6430444647442354428_n-1030x687.jpg)
«Нічого особливого. Просто перша жінка, яка очолила артилерійський підрозділ ЗСУ, стоїть на руїнах техніки окупанта, що була зруйнована силами її підрозділу.
Любов Плаксюк, артилеристка за покликанням, яка з перших днів відстоює нашу з вами свободу. Подивіться в її очі. Жінка, мати, воїн. У її погляді – вся рішучість нашої землі», – прокоментував світлини Ліберов
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/312062591_652417493077097_7044489798707992408_n-1030x687.jpg)
До 2016 року Плаксюк працювала вчителькою історії. Вона змінила викладацьку роботу на службу в Збройних Силах України у 2016 році. Військова кар’єра захисниці розвивалась поступово: від радіотелефоністки до командирки відділення управління.
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/312375442_652417483077098_8544961765856188270_n-1030x687.jpg)
Наразі Плаксюк продовжує вивчати різні види артилерійського озброєння, працює над підвищенням результативності стрільби. Вона також прокладає маршрути для маршів у десятки кілометрів, розробляє цікаві завдання для розрахунків, проводить тренування особового складу як командирка батареї.
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/311777826_652417509743762_8109886079517885306_n-1-1030x687.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/312400640_652417496410430_7846437594920570242_n-1030x687.jpg)
![](https://povaha.org.ua/wp-content/uploads/2022/10/312726286_652417489743764_6171995651414362459_n-1030x687.jpg)
Усі фото – Костянтин Ліберов