Повага
  • Головна
  • Статтi
  • У погляді — вся рішучість нашої землі: Любов Плаксюк, артилеристка (фото)
Статтi

У погляді — вся рішучість нашої землі: Любов Плаксюк, артилеристка (фото)

Фотокореспондент Костянтин Ліберов опублікував фото артилеристки Любові Плаксюк. Це перша жінка, яка очолила артилерійський підрозділ Збройних Сил України.

«Нічого особливого. Просто перша жінка, яка очолила артилерійський підрозділ ЗСУ, стоїть на руїнах техніки окупанта, що була зруйнована силами її підрозділу.

Любов Плаксюк, артилеристка за покликанням, яка з перших днів відстоює нашу з вами свободу. Подивіться в її очі. Жінка, мати, воїн. У її погляді – вся рішучість нашої землі», – прокоментував світлини Ліберов

До 2016 року Плаксюк працювала вчителькою історії. Вона змінила викладацьку роботу на службу в Збройних Силах України у 2016 році. Військова кар’єра захисниці розвивалась поступово: від радіотелефоністки до командирки відділення управління.

Наразі Плаксюк продовжує вивчати різні види артилерійського озброєння, працює над підвищенням результативності стрільби. Вона також прокладає маршрути для маршів у десятки кілометрів, розробляє цікаві завдання для розрахунків, проводить тренування особового складу як командирка батареї.


Усі фото – Костянтин Ліберов

Схожі записи

Сексизм як зброя російської дипломатії

Стереотипи – це єдине, що заважає дівчатам обирати кар’єру в IT сфері

Телефонні друзі рятують людей від самотності