Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Кіра Найтлі озвучить книгу 12-річної харків’янки Єви Скалецької
Статтi

Кіра Найтлі озвучить книгу 12-річної харків’янки Єви Скалецької

Кіра Найтлі озвучить щоденник 12-річної української школярки Єви Скалецької «Ти не знаєш, що таке війна». Книгу адаптувало та оприлюднило видавництво «Bloomsbury» за сприяння агентства ООН у справах біженців. Щоденник вийшов друком 25 жовтня. Його можна придбати в паперовому та електронному варіантах.

Нині ж створюють аудіоверсію щоденника, голосом якої стане акторка, номінована на премію «Оскар» Кіра Найтлі.

У своєму щоденнику Єва Скалецька погодинно записувала все, що відбувалося відтоді, як вони з бабусею шукали безпечне місце та їхали з Харкова до Дубліна. У книзі є особисті фотографії Єви, уривки листувань із друзями та заголовки, які з’являлися у ті дні на шпальтах світових ЗМІ.

«Я почала вести щоденник, тому що мені було легше писати про свої емоції, про все, що зі мною відбувалося, та про страх, який я пережила», – розповідала Єва для видання Wbur.

Єва з бабусею

У Харкові Єву виховувала бабуся. Завдяки друзям її бабусі вони вибралися з України до Ірландії. Зараз Єва там навчається у школі. Деякі друзі дівчинки залишаються в Харкові. Вона підтримує з ними зв’язок. Єва сподівається повернутися додому, однак її квартира, де вона жила, зруйнована.

Авдіокнижку позиціонують як «зворушливий і безпосередній досвід, який стане в пригоді всім читачам, молодим і старим».

«Для Єви дуже важливо, що Кіра вирішила працювати над цією важливою книгою, і Кіра зробила щось справді особливе зі своїм підходом до неї. Вона віддає належне невинному, молодому, але мудрому не по роках тону Єви, а ідеальний образ Кіри є чутливим і надзвичайно переконливим», — зазначив аудіоменеджер Том Скіпп. 

Частину коштів від продажу книжки видавництва передадуть організаціям, які допомагають українським біженцям.

Схожі записи

Які вони, гендерні профілі 24 областей України?

За кордон із чотирма дітьми: історія порятунку від війни

Юлія Міщенко: «Формула життя дуже проста: радій, люби та будь вдячний»