Повага
Рівність у світі Статтi

В Іспанії мама розробила для доньок колекцію наклейок із футболістками

Доньки Марії Васкес змалку цікавляться футболом і збирають наклейки футбольних гравців, але оскільки у продажу можна знайти стікери лише з чоловіками, то мама фанаток вирішила взяти справу у свої руки і розробити наклейки з жінками у футболі.

Росіо і Марія, вісім і п’ять років, змалку люблять жіночий футбол. Маленькі фанатки почали збирати наклейки чоловічої ліги, аж поки одного разу не замислилися, чому вони не можуть зробити це з жіночою збірною.

 “Одного разу вони запитали мене, чому не продають наклейки жіночої ліги, я тоді серйозно задумалася: справді, чому?” – пригадує Марія Васкес.

Марія створила цілий альбом карток із футболістками жіночої іспанської ліги. Загалом на виготовлення альбому жінка витратила півроку. Зокрема, на зображеннях можна побачити іспанську воротарку Лауру Рафольс та захисницю Марту Торреон.

“Тепер у нас 250 наклейок, які ми розробили спільно з фотографами та дизайнерами, я сама їх заламінувала для доньок. Ми витратили багато часу й зусиль, але тепер я горда це запропонувати й вам”, – розповідає Марія в інтерв’ю виданню euronews.com.

Жінка працює у сфері комунікацій і почала роботу над наклейками із шаблону, який використовували для альбому іспанської чоловічої ліги.

Після цього Марія зібрала базу фото футболісток, розпочавши з “Севільї” та “Барселони”.

Донькам настільки сподобалася ідея з наліпками, що вона вирішила розширити колекцію до всіх футболісток у ЛА-Лізі (професійний футбольний турнір клубів з найвищого щабля системи футбольних ліг Іспанії).

Васкес виклала розроблені шаблони у Twitter і за день зібрала понад 7 тисяч ретвітів. Після цього в соціальних мережах люди почали масово викладати фото футбольних гравчинь і доповнювати колекцію Марії.

А один із користувачів у Twitter написав: «Ви привернули більше уваги до жіночої футбольної ліги, аніж федерація за всю історію».

Ідею підтримали також самі футболістки. Зокрема 28-річна захисниця національної команди Марта Торреон зустрілася з доньками Марії і зробила фото для Twitter, закликаючи підтримати ініціативу.

Мар’яна Вербовська

Фото: Twitter

Схожі записи

Страх бути викраденою живе в кожній дівчині в Киргизстані, – співачка-феміністка Зере Асилбек

«Дівчина без депіляції не може бути 10 із 10»: Остапчук і гості його шоу вдалися до сексистських висловлювань

У Шотландії працівниця поліції звільнилася через сексизм та мізогінію