Повага
Image default
Статтi

Українці та українки стали частіше звертатися до поліції щодо домашнього насильства — МВС

Збільшення майже удвічі кількості звернень щодо домашнього насильства за перше півріччя 2020 року свідчить про те, що українці стали більше розуміти, що таке домашнє насильство, як його розпізнати та куди потрібно звертатися за допомогою.

Про це в ефірі телеканалу “ДОМ” сказала заступниця міністра внутрішніх справ Катерина Павличенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ніхто не має права чинити насилля»

“Це (збільшення кількості звернень — ред.) не є свідченням того, що домашнього насильства в Україні стало більше. Це є свідченням того, що українці стали більше розуміти, що таке домашнє насильство, як його розпізнати, куди потрібно звертатися. І це результат просвітницької роботи як державних структур, так і громадських організацій”, — сказала Павличенко.

Катерина Павличенко також заявила, що проблема домашнього насильства є однією із пріоритетних для міністерства, оскільки пандемія коронавірусу, карантин і супутні їм жорсткі обмеження “оголили тему домашнього насильства”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Не мовчіть про це»: реперка Alyona Alyona випустила трек про домашнє насильство

Нагадаємо, Повага писала, що на початку запровадження карантинних обмежень Громадський Альянс “Політична дія жінок” разом з громадськими правозахисними та феміністичними організаціями звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з вимогою посилити реагування поліції на випадки домашнього насильства протягом карантину, запровадженого через поширення COVID19.

9 квітня запрацював чат-бот для протидії домашньому насильству під час карантину.

Зазначимо, переглянути дискусію на тему “Як Держава має підтримати та захистити жертв домашнього насильства?” можна за посиланням.

Схожі записи

Марині Полях, яку звинувачують у вбивстві аб’юзера, скасували домашній арешт

«Мовчала, бо вважала, що сама винна»: Історія дівчини, яка пережила зґвалтування

Юлія Береза

Модерністки: 17 історій жінок, які змінили науку, культуру та освіту