Повага
  • Головна
  • Статтi
  • У Великій Британії двох уболівальників заарештували за мізогінні образи арбітрині
Статтi

У Великій Британії двох уболівальників заарештували за мізогінні образи арбітрині

У британському місті Бірмінгем заарештували двох уболівальників, які вигукували мізогінні образи на адресу арбітрині Ребекки Велч. Поліція затримала 17-річних хлопців за підозрою в порушенні громадського порядку, пише The Athletic.

Ребекка Велч
Ребекка Велч

Ребекка Велч – англійська футбольна арбітриня. У 2021 році стала першою жінкою, яку призначили судити матч Англійської футбольної ліги.


Читайте також: Ія Андрущак очолила чоловічу футбольну команду


У заяві клубу «Бірмінгем Сіті» йдеться, що Ребекка Велч зіткнулася з сексистськими та жіноненависницькими коментарями щодо себе під час матчу між «Сент-Ендрюс» і «Престоном».

У «Бірмінгем Сіті» повідомили, що були «глибоко розчаровані» через цей інцидент, адже перед грою вони попереджали вболівальників, щоби ті дотримувались пристойної поведінки. Футбольний клуб зауважив, що «рішуче засуджує всі форми дискримінації та підтримуватиме поліцію у розслідуванні».


Читайте також: Футболіста французького клубу відсторонили від тренувань через сексистське висловлювання


У поліції також прокоментували інцидент:

«Ми не терпимо жодних форм ненависті, і дуже важливо, щоб нам повідомляли про подібні злочини. Сьогодні День білої стрічки, який є початком 16-денної кампанії (16 днів активізму проти насильства – ред.). Вона зосереджує увагу кожного, особливо чоловіків і хлопців, на тому, що вони можуть зробити, щоб змінити поведінку й культуру, які призводять до насильства щодо жінок і дівчат».

Схожі записи

Усі парламентські партії дали згоду на участь в МФО «Рівні можливості»

Конкурс на найкращий матеріал про гендерне бюджетування

Жінки-військові візьмуть участь у параді до Дня Незалежності у складі «спільної коробки»