Повага
Image default
Статтi

У Туркменістані держслужбовицям заборонили фарбоване волосся, накладні вії і манікюр

У державних установах і підприємствах Ашхабада знову посилили заборони і вимоги до зовнішнього вигляду жінок.

Про це повідомляє “Радио Аззатлык” з посиланням кореспондента.

«Бюджетним працівникам, в тому числі викладачкам знову заборонили знебарвлювати волосся, носити накладні вії, робити татуаж брів, робити манікюр і педикюр», — повідомляє ЗМІ.

Як зазначає ЗМІ, такого роду заборони і обмеження вже запроваджували навесні 2018 року, але з часом їх пом’якшили.

Кореспондент додав, що під заборону потрапили і широкі коміри, прикрашені національними візерунками.

«Жінкам бюджетникам також наказали носити «вузькі, прості і скромні коміри»,  — зазначив кореспондент, пославшись на декількох працівників бюджетних організацій.

Як стверджує журналіст, ці обмеження в останні кілька днів почали діяти в бюджетних організаціях Ашхабада, в тому числі в школах провели збори, де працівницям оголосили про чергові обмеження.

Нагалаємо, раніше Повага також писала про обмеження стосовно одягу в українському законодавстві. Ідеться про підписаний тодішнім міністром Кабінету Міністрів Анатолієм Толстоуховим у 2010 наказ 155 щодо дрес-коду працівників Секретаріату Уряду. Він, серед іншого, рекомендував не вдягати сукні, що щільно облягають фігуру, одяг “із тканин у квіточки, інші малюнки, з використанням живописних полотен, друкованих текстів, портретів людей чи зображень тварин”, не зловживати брючними костюмами і брюками. Крім того, у ньому йшлося про різницю прикрас, які слід обирати одруженим і незаміжнім жінкам.

Він втратив чинність 23 квітня 2018 року.

Схожі записи

Путівник «Поваги» по Книжковому Арсеналу

Чортів чорт

Лікарки, у яких починається менопауза, раніше йдуть з посад через сексизм та відсутність підтримки — дослідження