Повага
Статтi

Церква Англії закликала поважати самотніх людей

Церква Англії закликала поважати самотніх людей так само, як ми поважаємо подружні пари й родини. Про це пише The Guardian.

«Самотність може бути свідомим вибором: іноді правильного партнера не знайти або ми втрачаємо його через розлучення чи смерть. Самотність не обов’язково означає безшлюбність, хоча саме такий вибір роблять деякі самотні люди в релігійних спільнотах», ідеться у великому звіті Love Matters, який опублікували на замовлення архиєпископів Кентерберійського і Йоркського. 

Самотність не менш важлива, ніж життя у стосунках

У звіті зауважують, що Церква не повинна «вважати самотність чимось менш важливим, ніж життя у стосунках». Та нагадали, що Ісус теж був неодруженим.

Також у звіті звертають увагу, що не для всіх людей родина це лише коло близьких родичів. Багато хто називає своєю сім’єю друзів, колег, сусідів або членів релігійних громад.

«Для того, щоб вважатися «сім’єю», не обов’язково мати певний тип стосунків або конкретну сімейну форму. Важлива глибина зв’язків і підтримка, на яку завжди можна розраховувати», написано у звіті.

Читайте також: Уривок із книжки Елізабет Ґілберт «Я згодна»

Мені є з ким ходити в заклади, але я часто люблю робити це сам

Блогер та співведучий шоу «Ебаут» Ігор Донскіх зауважує, що тема толерування та поваги до single-людей дуже важлива, але, на жаль, недооцінена ні суспільстовм, ні сферами послуг.

Ігор Донскіх
Ігор Донскіх

«Я зрозумів, що коли ввечері приходжу в заклад один, а особливо в п’ятницю — знайти столик майже нереально. Коли мене запитують «скільки вас буде?», я відчуваю дискомфорт. Чому нас має бути багато? А як же мої альтерего? До того ж, я працював в ресторанах і знаю, що іноді рахунок пари може бути значно меншим (дві кави), ніж рахунок одного гостя (повноцінна вечеря з вином). Тоді чого орієнтир на кількість людей? Чому ви мене обмежуєте?

Давайте змінювати свою парадигму! Не саджати single-людей десь біля туалету чи за баром. Мені є з ким ходити в заклади, але я часто люблю робити це сам — час для себе. Я не маю виправдовуватись, що швидко поїм і піду. Ресторатори, зробіть столики для одинаків! Це буде ваша фішка і прояв толерантності!», — написав Ігор Донскіх у своєму інстаграмі.

У Великій Британії визнають, що кількість людей, які живуть одиноко, зростає. За даними Управління національної статистики, кількість одиноких людей у Великій Британії зросла на 8,3% з 2011 до 2021 року.

Схожі записи

Адмінпротокол на маму, яка залишила дитину з татом: що не так?

«Покажи краще цицьки, ніж пиши статті»: чому чоловіків та жінок хейтять по-різному?

Презентація серії відеоісторій «Шлях жінки в політику»