Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Сльози на кераміці: Тетяна Якунова перемогла у престижному конкурсі ілюстрацій
Статтi

Сльози на кераміці: Тетяна Якунова перемогла у престижному конкурсі ілюстрацій

Дизайнерка й ілюстраторка Тетяна Якунова перемогла у міжнародному конкурсі ілюстрацій The World Illustration Awards з проєктом Ordinary Despair (англ. «Звичайний розпач»).

Проєкт здобув нагороду у категорії Professional Exploration. Серія ілюстрацій на керамічних виробах зображає особисту боротьбу ілюстраторки за ментальне здоров’я.

«Коли хтось страждає від депресії, замкнутий у будинку, свідків цього не так багато, крім предметів навкруги. Я вирішила створити ілюстрований посуд – свідка моєї боротьби за психічне здоров’я», – розповідає авторка проєкту Тетяна Якунова.

Читайте також: Це сказала вона: в українських Вікіцитатах стартував важливий марафон

Конкурс The World Illustration Awards, заснований у Великобританії. Це аналог «Оскару» у світовій спільноті ілюстраторів. Участь у ньому берусь понад 3000 учасників із 75 країн світу.

Раніше Тетяна Якунова також отримувала перемоги у міжнародних конкурсах. Так, у 2019 році вона перемогла в номінації Commercial на європейському конкурсі ілюстрацій iJungle Illustration Awards 2018.

Тоді Якунова створила зображення для каліфорнійської компанії Mixmax, яка займається розширенням функцій електронної пошти.

У 2020 році її малюнок став дудлом зображенням на стартовій сторіці Google, – яким українців вітали із Днем вишиванки.

Схожі записи

Не туфлями єдиними: У жінок на параді буде інше взуття, але чи лише в цьому проблема?

Дванадцять неймовірних жінок від Мар’яни Савки

«Покажи краще цицьки, ніж пиши статті»: чому чоловіків та жінок хейтять по-різному?