Повага
  • Головна
  • Статтi
  • «Прекрасна половина людства»: у Марцінківа поширили оголошення із сексистськими виразами
Статтi

«Прекрасна половина людства»: у Марцінківа поширили оголошення із сексистськими виразами

На сайті міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа опублікували оголошення про навчання й влаштування на роботу на посаду водіїв і водійок тролейбусів. На жаль, не обійшлося без сексизму, пише Wonderzine.

В оголошенні на сайті повідомляють, що після закінчення попереднього курсу в КП «Електроавтотранс» з’явилося сім нових водіїв тролейбусів, переважно це жінки.

«Адже саме прекрасній половині людства «рогатими» керувати простіше. Чоловіки здебільшого йдуть водіями автобусів», — ідеться в повідомленні.

Видання «Медіакритика» зазначає, що вирази «прекрасна стать» чи «прекрасна половина людства» — це «кліше, які треба викорінювати із медіапростору, бо ці фрази утверджують міф про жінку як красиву річ, функція якої зводиться до одного — надихати чоловіків».


Читайте також: Можливості для жінок: як війна змінює ринок праці в Україні


Це повідомлення Руслан Марцінків також поширив на своїй сторінці у фейсбуку.

Нагадаємо, що м ер Івано-Франківська нещодавно теж втрапляв у сексистський скандал. Під час розгляду земельного питання на позачерговій сесії Івано-Франківської міськради Марцінків після виступу депутатки від партії «Європейська солідарність» Марʼяни Вершиніної сказав: «Щось нам не везе з Мар’янками. То одна у Верховній Раді, одна — у міській раді».

Схожі записи

8 Березня: #зрада #перемога і традиційні свята

Три книжки про жіночий досвід жіночими голосами

Чи йдуть жінки в Парламент-2014? Огляд списків ВО «Свобода» та політичної партії «Опозиційний блок»