Повага
Image default
Статтi

Представниці двох феміністичних організацій заявили про насильство з боку «Традиції і порядку»

Активістка Феміністичної майстерні разом та представниця ініціативи FemSolution заявили, що стали жертвами нападу групи чоловіків громадської організації “Традиція і порядок”.

Про це повідомляє ініціатива Феміністична майстерня на своєму сайті.

Повідомляється, що інцидент стався 12 червня о 19:45 на Контрактовій площі у столиці.

“Прогулюючись, дівчата побачили, що паркан Гостинного двору густо заклеєний плакатами зі слоганами “Стать – це стать. Гендер не існує”, зображення меча, який розрубує ЛГБТ-прапор, “Традиція сім’я порядок”, “Бог і батьківщина”. Активістки вирішили відклеїти гомофобну та антигендерну пропаганду, яка порушує Закон України “Про засади запобігання та протидії дискримінації””, — йдеться у повідомленні.

Як повідомляють активістки, після цього до них наблизилися близько 15 представників організації “Традиція і порядок”, притисли їх до паркану, застосовували фізичну силу та вигукували образи гомофобного характеру.

Крім того, усе це двоє з них знімали на телефони.

“Один з найактивніших ставав впритул по черзі до кожної дівчини, кричав в обличчя, лупив рукою по паркану поруч з головами дівчат. При спробах дівчат вийти з юрби, їх штурхали, смикали за рюкзак і поясну сумку”, — стверджують активістки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як праворадикальні групи зривали дискусію про самих себе

Також, за словами представниць “Феміністичної майстерні” та FemSolution поліція не прибула на місце події за викликом перехожого, а інцидент закінчився лише коли представники “Традиції і порядку” за власною волею вирішили розійтися.

Натомість у групі «ТіП» поки не прокоментували інформацію про напад, проте в останньому дописі представники організації заявили про “мобілізацію через утиски”.

Зазначимо, раніше Повага публікувала поради від поліцейських, як захиститися під час нападу. Зокрема, правоохорнці рекомендують: звертатися в поліцію, навіть якщо нападник від вас утік, не забувати про свій голос, реально оцінювати свої сили (певних ситуаціях краще віддати сумку, якщо це врятує вам життя), обходити якомога далі підозрілих і небезпечних людей, використовувати для самозахисту ключі, звичайну ручку, газовий балончик, блокнот, книгу, телефон.

Нагадаємо, це не перший випадок, коли радикально налаштовані люди поводять себе агресивно.

Так, у жовтні 2017 року радикально налаштовані люди зірвали засідання гендерного клубу в Національному університеті імені Драгоманова, що у Києві. На позакласному факультативі, який є частиною навчальної програми, студентки(ти) обговорювали гендерні ролі у суспільстві. На думку радикалів, такі зустрічі заперечують традиційні українські цінності, а отже, є екстремізмом.

14 червня 2017 року, праворадикали зірвали акцію «Ні насиллю в університеті», яку організували «FemSolution». Метою акції було привернути увагу до проблеми сексуальних домагань в університеті Києво-Могилянська академія, зокрема, до дій конкретного викладача. Радикально налаштовані молодики вважали це «цькуванням патріота та борця за сімейні цінності», і тому вирішили завадити проведенню акції, не дати її учасницям висловитись, і натомість – вручали їм квіти.

 

Схожі записи

Харві Вайнштейна звинуватили у зґвалтуванні ще чотири жінки

Ольга Герасим’юк: «Якщо ми хочемо мінятися, то слово «заборона» треба вживати якомога рідше»

Технології. Інновації. Прогрес… та напівголі жінки на технофорумі в Києві