Повага
Image default
Статтi

Олександр Корнієнко про відзнаку «Це Яйце!»: Це тепер наш «хрест»

Очільник політичної партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко прокоментував вручення йому антипремії за сексизм «Це Яйце!».

Відповідаючи на запитання журналістки в інтерв’ю виданню WOMO, як він та його колега по політсилі Давид Арахамія сприйняли відзнаку, політик сказав:

«Нас туди не покликали (сміється). Зрозуміло, що це медійно тепер наш «хрест». 8 березня тепер теж наше з Давидом свято, де нас згадуватимуть. Це такий “хвіст” репутації, який буде за нами ходити. Як я це сприймаю? З іронією вже. А що мені ще лишається. Це ж реакція суспільства», – сказав Корнієнко.

Також політик зазначив, що після цього випадку нібито багато чого переоцінив.

«Ми не ідеальні. Ми родом із Радянського Союзу, ми виросли у пострадянському суспільстві. Те, що не вдалося викорінити і змінити у собі з часом і з вихованням, воно в якісь моменти проявляється. Але для мене це був привід задуматися і багато що переосмислити. Хоча насправді ще до цього випадку я був прихильником ратифікації Стамбульської конвенції. Тобто не можна сказати, що “після випадку з корабельною сосною Корнієнко прокинувся і став поборником гендерної рівності”. Це не так. Я і до того це відстоював. Але в рамках нашої співпраці з європейськими колегами нам дійсно краще працювати над собою. А особистісно, я не скажу, що для мене щось вдома цей випадок змінив. Мої доньки ще малі, я з ними поки що на такі теми не говорю. Але коли вони подорослішають і ми почнемо говорити про гендерну рівність, то доведеться стежити за собою і коректно вибудовувати виховання», – сказав Корнієнко.

В інтерв’ю Олександр Корнієнко коментує також законопроєкти про заборону публічних проявів сексизму та ратифікацію Стамбульської конвенції.

Що сталося?

Нагадаємо, лідер партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко та голова фракції у Верховній Раді Давид Арахамія під час візиту до Миколаєва втрапили в сексистський скандал. Обговорили свою колегу Ірину Аллахвердієву: «Така піддута, звичайно, трохи. Чуть-чуть тюнінг too much». А також обговорювали колегу Тетяну Домбровську – кандидатку в мери міста Миколаєва від «Слуги народу»: «Баба робоча, взагалі. Як корабельна сосна. Вона тут від***рить триста зустрічей за чотири місяці. І виграє. Вона така наживо. Енергетика».

За це висловлювання політики і отримали відзнаку «Це Яйце!».

Схожі записи

«Подерв’янському можна, а жінці — ні»: видавець назвав Катю Бльостку «матюкливою блогершою»

Від виконавчої директорки – до арбітреси: жінки у футболі

Заміж за кордон: як вийти зі стосунків із аб’юзером?

Марина Лук'янова