Повага
Статтi

На Миколаївщині започаткували курси для трактористок

Навчання трактористки

Вісім жінок зі Снігурівки, що на Миколаївщині, навчатимуться на трактористок. Слухачки курсів попередньо пройшли співбесіду з майбутнім роботодавцем — ТОВ «АГРОФʼЮЖН». Це відоме у Миколаївській області підприємство активно залучене до проведення професійних курсів. Практична частина навчання відбуватиметься на їхній території.

Навчання організували за ініціативи програми розвитку ООН за фінансової підтримки уряду Данії, пишуть в організації.

Після завершення шестимісячного курсу учасниці отримають відповідний сертифікат та посвідчення водійки категорії А1.


Читайте також: Керують фурами й зерновозами: як українки стають далекобійницями


Цей курс виник у відповідь на запит місцевих роботодавців. Зараз є великий попит на трактористів, але підготовлених кадрів не вистачає, оскільки багато працівників сільського господарства стали на захист держави. Тому в партнерстві з урядом Данії UNDP запустила програму навчання для жінок, які хочуть стати трактористками. Ця ініціатива об’єднала зацікавлених роботодавців і викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.


Читайте також: Верстатниця, ковалька, слюсарка: як жінки опановують «чоловічі» професії


«Ми в Данії захоплюємося стійкістю українських сільськогосподарських компаній, які працюють близько до лінії фронту, а також рішучістю українських жінок, які прагнуть розширювати професійні навички в нових сферах. Тому нашим пріоритетом є підтримка професійних курсів, організованих UNDP, що сприятимуть розвитку місцевої економіки в нашій партнерській Миколаївській області та гендерному балансу на робочих місцях», — сказав посол Данії в Україні Олє Егберг Міккельсен.

Навчання трактористки UNDP

Схожі записи

У Києві відкрився Третій Український Жіночий Конгрес

Місцеві вибори: у Київраді стане більше депутаток – ЧЕСНО

Відомі чоловіки, які підтримують гендерну рівність