Повага
  • Головна
  • Статтi
  • «Ми всі хочемо жити в країні, в якій немає розподілу на чоловічий і жіночий світ» – Олена Зеленська
Статтi

«Ми всі хочемо жити в країні, в якій немає розподілу на чоловічий і жіночий світ» – Олена Зеленська

Перша леді Олена Зеленська відкрила своїм виступом другий день Українського Жіночого Конгресу та наголосила, що всі ми прагнемо жити в країні з рівними можливостями. 

Перша леді також розповіла про успіхи України як учасниці міжнародного «Партнерства Біарріц», започаткованого країнами G7 з метою співпраці у встановленні гендерної рівності. Олена Зеленська ініціювала приєднання України до Партнерства під час свого виступу на Українському жіночому конгресі наприкінці минулого року, а у вересні 2020-го Україна офіційно стала його повноправною учасницею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Політика більше не має виключно чоловічого обличчя»: стартував IV Український Жіночий Конгрес

“Нагадаю, що Україна взяла на себе кілька напрямків, над якими ми будемо працювати. Ми маємо розвивати безбар’єрний публічний простір, запобігати та протидіяти домашньому та гендерно зумовленому насильству, зменшити розрив в оплаті праці жінок та чоловіків і свтортти більші можливості для чоловіків піклуватися про дітей . Зараз під час пандемії COVID-19 ця робота стала ще більш важливою та необхідною, бо пандемія не тільки поставила перед людством нові виклики та плинула на життя всіх, а ще і загострила вже існуючі у нашому суспільстві проблеми. Зокрема, домашнє насильство”, – зазначила Олена Зеленська. 

Схожі записи

Брак часу і страх критики заважають експерткам бути більш публічними — опитування

Майя Москвич – єдина дівчина, яка представлятиме Україну на «Іграх нескорених»

Заступник голови Нацбанку України Владислав Рашкован: «Я бачив набагато більше емоційних чоловіків, аніж жінок»

Вікторія Кобиляцька