Повага
  • Головна
  • Статтi
  • У привітанні із Днем соборності президент Зеленський згадав про рівність чоловіків і жінок
Статтi

У привітанні із Днем соборності президент Зеленський згадав про рівність чоловіків і жінок

Президент України Володимир Зеленський привітав українців із Днем соборності. Серед іншого президент зазначив, що бути українцем означає підтримувати рівні можливості для жінок та чоловіків. Також президент нагадав про повагу до прав «представників усіх меншин та усіх релігій». Відповідне відео з’явилося на офіційній сторінці президента у Фейсбук.

Зеленський згадав своє новорічне привітання словами «як показує новорічне привітання, тема єдності болить кожному українцю».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Новорічне привітання Зеленського: 30 чоловічих персонажів і одна «домогосподарка»

“…Як показує новорічне привітання, тема єдності болить кожному українцю. Та в пошуках цієї єдності ми знову сваримось. А довкола чого ми, такі різні й несхожі, можемо згуртуватися? Чи зможемо ми, не сперечаючись про минуле, рухатися у майбутнє?

У сучасному світі відчуття нації єдиним цілим виникає не тільки завдяки спільним традиціям, культурі та релігії. Є ще цінності, які прийнятні для кожного куточка України і за якими у майбутньому українців могли б індентифікувати у кожному куточку планети.

Цінності доброчесності та порядності. Вихованості й толерантності. Цінності свободи та демократії. Бажання економічного добробуту та процвітання. Бажання бути заможним. Цінності поваги до закону, приватної власності та поваги одне до одного.

Я – українець, тому що живу за законом. Завжди готовий у разі потреби захистити свою рідну землю. Я взірець для пострадянського простору: у захисті своїх прав, захисті свободи слова, правової держави, громадянського суспільства, нульової толерантності до корупції.

Я – українець, бо я відповідальний громадянин. Я сплачую податки. Не їду на червоне, правильно паркуюся, ніколи не сідаю за кермо напідпитку. Піклуюсь про довкілля. Вчуся критично мислити. Я українець – бо ми найкращі в спорті, науці, в IT.

Я веду здоровий спосіб життя. Вчу іноземні мови. Підтримую рівні можливості для реалізації чоловіків та жінок. Поважаю права представників усіх національних меншин та всіх релігій.

Цей список можна доповнювати довго. І це потрібно робити кожному українцю, щоб у сучасному світі бути конкурентоспроможним і щоб згодом українцям стати першими. Так, це мрія. Але спільна мрія завжди була для нас рушієм. Тією силою, яка нам зараз так потрібна.

Дорогі українці, щоб бути сильними, треба стати єдиними. Щоб стати єдиними, треба бути сильними. Пам’ятаймо про це! Зі святом вас! З Днем соборності України!”.

Схожі записи

Легалізувати не можна криміналізувати: соцмережі про листування нардепа із жінкою про секс-послуги

#віртуальний_прайд: в Україні запустили флешмоб на підтримку прав ЛГБТ+

Мирослава Барчук: Ми стали першими, кого не викосили ще на злеті

Ірина Славінська