Повага
Image default
Статтi

Корнієнко про скандали «слуг»: «Це ж не «пансіон благородних дєвіц»

Очільник політичної партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко вчергове дозволив собі сексистський коментар.

В інтерв’ю «Цензор.Нет» він ось так прокоментував поведінку нардепів монобільшості у сесійній залі:

«Це ж не «пансіон благородних дєвіц». Ми ж усі дорослі люди. Вони розуміють, що роблять. Звичайно, є певний суспільний осуд. Якщо депутат більш-менш до нього дослухається, то робить висновки».

Нардеп, по-перше, вжив негативно забарвлене слово «дєвіц». А, по-друге, протиставив поведінку «дорослих людей» жінкам.

Корнієнка запитують, чи проводиться у партії так звана виховна робота, на що він каже: ««Це ж не «пансіон благородних дєвіц». Тобто жінкам потрібно пояснювати, наприклад, про робочу етику, а нардепам ні? Бо вони — «дорослі люди, які розуміють, що роблять?».

Разом з тим Корнієнко каже, що «зробив висновки» після скандалу через попередні сексистські висловлювання:

«Ви ж пам’ятаєте, що я теж потрапив у медійну ситуацію, після чого рік був «головним сексистом країни». Але ж зробив висновки».

За його словами, «депутати — теж люди». Цікаво, а «дєвіци»?

Корнієнко — «головний сексист» 2020 року?

Лідер партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко та голова фракції у Верховній Раді Давид Арахамія під час візиту до Миколаєва втрапили в сексистський скандал у 2020 році. Вони обговорювали свїх колежанок по партії Ірину Аллахвердієву та Тетяну Домбровську: «Така піддута, звичайно, трохи. Чуть-чуть тюнінг too much»… Баба робоча, взагалі. Як корабельна сосна. Вона тут від***рить триста зустрічей за чотири місяці. І виграє. Вона така наживо. Енергетика».

За це висловлювання політики й отримали відзнаку «Це Яйце!». Пізніше, коментуючи отримання відзнаки, Корнієнко назвав це своїм «хрестом»: «8 березня тепер теж наше з Давидом свято, де нас згадуватимуть. Це такий «хвіст» репутації, який буде за нами ходити. Як я це сприймаю? З іронією вже. А що мені ще лишається».

А згодом Олександр Корнієнко став одним з авторів двох законопроєктів щодо заборони та встановлення відповідальності за сексизм.

Читайте також: Альтернативні законопроєкти щодо сексизму: що пропонують змінити?

Схожі записи

Олександр Корнієнко про відзнаку «Це Яйце!»: Це тепер наш «хрест»

Анна Лисенко розробила білизну для жінок, які пережили мастектомію

Менструація — це природно: 91,2% жінок та дівчат хочуть більше знати про неї