Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Конкурс журналістських матеріалів про модель рівності: дедлайн 1 червня
Статтi

Конкурс журналістських матеріалів про модель рівності: дедлайн 1 червня

В Україні оголосили конкурс журналістських матеріалів на основі заходів у межах інформаційної кампанії «Що таке модель рівності?» для протидії сексуальному рабству, проституції та торгівлі людьми.

Для участі в конкурсі журналісток і журналістів запрошують надсилати посилання на свої матеріали, створені на основі заходів кампанії на адресу ГО «Центр – Розвиток демократії», info@ddc.org.ua

Конкурсна комісія, яка складатиметься з експертів і експерток Укртелерадіопресінституту, ГО «Центр – Розвиток демократії», Громадської ради при МФО «Рівні можливості» та МБФ «Українська фундація громадського здоров`я», вибере по три найкращих матеріали в кожній категорії:

  • Текстовий матеріал 
  • Аудіоматеріал 
  • Відеоматеріал

Конкурсні матеріали прийматимуться до 1 червня 2021 року. 

Повідомляється також, що до кінця червня оголосять переможиць та переможців конкурсу, вони отримають цінні призи від ГО «Центр – Розвиток демократії». 

Якщо виникли питання, прохання звертатися до Марії Дмитрієвої: телефон / вайбер 063 100 37 51, адреса електронної пошти mdmytrieva@ddc.org.ua

Зауважимо, що в межах інформаційної кампанії «Що таке модель рівності?» запланована низка заходів за участі українських та закордонних експерток, дослідниць, активісток, жінок, які вийшли з проституції, поліціянтів та поліціянток і парламентарів з різних країн, в рамках котрих розглядатимуться різні аспекти проституції, її вплив на кримінальну ситуацію в країні, її вплив на громадське здоров’я, та можливості виходу з неї.  

Зокрема, 26 березня відбувся вебінар «Вийти з кола насильства: досвід жінок, які пережили проституцію». Прочитати про нього можна тут:

Читайте також: За деревами не видно лісу: реалії секс-індустрії з перших вуст

Також заплановані ще кілька вебінарів:

8 квітня –  «Модель рівності і правоохоронні органи». Поліціянти з різних країн (Швеція, Франція, Канада, Ізраїль), де вже запроваджена модель рівності, розкажуть про те, як вони працюють із вразливими жінками та взаємодіють в цій роботі із соціальними службами та притулками.  

15 квітня – експертне обговорення «Законодавство, кращі практики для впровадження моделі рівності». Іноземні експертки та парламентарі поділяться своїм досвідом роботи над відповідними законопроектами у своїх країнах (Швеція, Франція, Ірландія, Канада, Латвія, Британія, Ізраїль). 

22 квітня – спеціальний захід для журналістів «Модель рівності для України: особливості висвітлення». Іноземні та вітчизняні журналістки та журналісти поділяться своїм досвідом висвітлення тематики сексуальної експлуатації та інформаційної підтримки моделі рівності. 

29 квітня (дата уточнюється) – захід для сектору безпеки і оборони про взаємодію порядку денного «Жінки, мир, безпека» та протидії сексуальному насильству пов’язаному з конфліктом.

6 травня (дата уточнюється) – експертне обговорення «Проституція як проблема громадського здоров’я». 

Щоб отримати запрошення на заходи цієї кампанії, потрібно зареєструватися за адресою.

Організатори конкурсу –  громадська організація «Центр Розвиток демократії» у співпраці із Громадською радою при МФО «Рівні можливості» та МБФ «Українська фундація громадського здоров’я».

«Повага»,

Фото zaborona.com

Схожі записи

Пропаганда неполноценности 

Громадськість виступила проти «гендерного заходу» Богомолець та Турчинової. Текст заяви (English version)

Дати відсіч чи відмовчатися: як політикині реагують на сексизм

Яна Радченко