Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Конкурс журналістських матеріалів про модель рівності: дедлайн 1 червня
Статтi

Конкурс журналістських матеріалів про модель рівності: дедлайн 1 червня

В Україні оголосили конкурс журналістських матеріалів на основі заходів у межах інформаційної кампанії «Що таке модель рівності?» для протидії сексуальному рабству, проституції та торгівлі людьми.

Для участі в конкурсі журналісток і журналістів запрошують надсилати посилання на свої матеріали, створені на основі заходів кампанії на адресу ГО «Центр – Розвиток демократії», [email protected]

Конкурсна комісія, яка складатиметься з експертів і експерток Укртелерадіопресінституту, ГО «Центр – Розвиток демократії», Громадської ради при МФО «Рівні можливості» та МБФ «Українська фундація громадського здоров`я», вибере по три найкращих матеріали в кожній категорії:

  • Текстовий матеріал 
  • Аудіоматеріал 
  • Відеоматеріал

Конкурсні матеріали прийматимуться до 1 червня 2021 року. 

Повідомляється також, що до кінця червня оголосять переможиць та переможців конкурсу, вони отримають цінні призи від ГО «Центр – Розвиток демократії». 

Якщо виникли питання, прохання звертатися до Марії Дмитрієвої: телефон / вайбер 063 100 37 51, адреса електронної пошти [email protected]

Зауважимо, що в межах інформаційної кампанії «Що таке модель рівності?» запланована низка заходів за участі українських та закордонних експерток, дослідниць, активісток, жінок, які вийшли з проституції, поліціянтів та поліціянток і парламентарів з різних країн, в рамках котрих розглядатимуться різні аспекти проституції, її вплив на кримінальну ситуацію в країні, її вплив на громадське здоров’я, та можливості виходу з неї.  

Зокрема, 26 березня відбувся вебінар «Вийти з кола насильства: досвід жінок, які пережили проституцію». Прочитати про нього можна тут:

Читайте також: За деревами не видно лісу: реалії секс-індустрії з перших вуст

Також заплановані ще кілька вебінарів:

8 квітня –  «Модель рівності і правоохоронні органи». Поліціянти з різних країн (Швеція, Франція, Канада, Ізраїль), де вже запроваджена модель рівності, розкажуть про те, як вони працюють із вразливими жінками та взаємодіють в цій роботі із соціальними службами та притулками.  

15 квітня – експертне обговорення «Законодавство, кращі практики для впровадження моделі рівності». Іноземні експертки та парламентарі поділяться своїм досвідом роботи над відповідними законопроектами у своїх країнах (Швеція, Франція, Ірландія, Канада, Латвія, Британія, Ізраїль). 

22 квітня – спеціальний захід для журналістів «Модель рівності для України: особливості висвітлення». Іноземні та вітчизняні журналістки та журналісти поділяться своїм досвідом висвітлення тематики сексуальної експлуатації та інформаційної підтримки моделі рівності. 

29 квітня (дата уточнюється) – захід для сектору безпеки і оборони про взаємодію порядку денного «Жінки, мир, безпека» та протидії сексуальному насильству пов’язаному з конфліктом.

6 травня (дата уточнюється) – експертне обговорення «Проституція як проблема громадського здоров’я». 

Щоб отримати запрошення на заходи цієї кампанії, потрібно зареєструватися за адресою.

Організатори конкурсу –  громадська організація «Центр Розвиток демократії» у співпраці із Громадською радою при МФО «Рівні можливості» та МБФ «Українська фундація громадського здоров’я».

«Повага»,

Фото zaborona.com

Схожі записи

«Чи винна жінка?»: медіаексперти/ки про порушення стандартів та сексизм у сюжетах про самогубство полярника

Естонія легалізувала одностатеві шлюби

Бронежилет на скотчі та стерті зуби: історія жінки, що пройшла війну