Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Кім Кетролл знялась для грецького Vogue і розповіла про ейджизм і виклики жінок
Статтi

Кім Кетролл знялась для грецького Vogue і розповіла про ейджизм і виклики жінок

Кім Кетролл
Кім Кетролл

Відома англо-канадська акторка Кім Кетролл, яка зіграла Саманту в серіалі «Секс і місто», знялася для обкладинки Vogue Greece. В інтерв’ю виданню акторка розповіла про виклики, з якими стикаються сучасні жінки.

Журналіст Власіс Костурос зауважив, що під час прем’єри фільму «Про мого батька», коли в кадрі з’явився Роберт де Ніро, всі говорили, який він чудовий актор. Натомість, коли у фільмі з’являлася Кетролл, розмова переходила на те, чи робила вона щось зі своїм обличчям.

«Ви говорите про ейджизм, так? Це скрізь, звичайно. Якщо ви жінка, то більшість людей вважають вас меншістю, і з часом ви стаєте меншістю похилого віку. Я особисто вважаю, що маю кращий вигляд, ніж будь-коли. І знаєте чому? Я більш вільна. Я більше знаю про життя. Це подарунки дорослішання. 

Жінок — особливо відомих жінок — завжди будуть критикувати за те, що вони повинні весь час бути ідеальними. Але це залежить від них самих. Ви задоволені тим, який вигляд маєте? Якщо ви щасливі, то й усі інші будуть щасливі. Можливо, не одразу, але це ваше життя», — сказала Керолл.

На жінок завжди чекала важка боротьба. Навіть зараз ми не завжди рухаємося вперед

Акторка також розповіла про виклики, які, на її думку, мають жінки старшого віку. А ще — поділилася найціннішим уроком, який хотіла б передати всім жінкам.

«Для мене, жінки за 60, найбільший виклик — продовжувати бути актуальною, працювати, мати можливість донести свої ідеї. Моїм взірцем для наслідування завжди була моя мати. Попри те, що вона так і не змогла знайти роботу, яка приносила б їй задоволення, і вона була пригніченою та тривалий час страждала від самотності, вона ніколи не втрачала рішучості. Це те, що вона передала мені. Я вдячна їй, що вона навчила мене відстоювати себе і не дозволяти іншим контролювати моє життя. Це дуже важливий урок для молодих жінок», — наголосила вона.

Кетролл також висловила жаль, що їй досі доводиться ходити на марші за права жінок, але назвала це «шансом для молодого покоління зрозуміти, що вони можуть втратити, якщо не будуть боротися за свої права».

Читайте також: «Я просто старію»: Шарліз Терон відповіла на критику щодо її зовнішності

«Більшість жінок так і не зрозуміли, що найважливіший урок у житті — це навчитися думати. Їх навчили спочатку думати про інших, а потім про себе. Жінки мають виконувати багато ролей. Моя мама наприкінці життя була не просто втомленою, вона була виснаженою. На жінок завжди чекала важка боротьба. Навіть зараз ми не завжди рухаємося вперед. Зрештою, життя навчило мене виживати, мати право голосу й використовувати його, прагнути до того, що робить мене щасливою», — додала вона.

Я завжди сприймала Саманту як сучасну Афродіту

Крім того, Кетролл розповіла, що участь у проєкті «Секс і місто» змінила її життя.

«І я думаю, що це змінило життя багатьох жінок. Це змусило їх просити більше. Я завжди сприймала Саманту як сучасну Афродіту. І я говорю не тільки про секс, а й про її силу. Я думаю, що нам потрібні такі сильні, сміливі жінки. Це був серіал, який об’єднав жінок і показав, про що вони насправді говорять одна з одною, як реагують на чоловіків, який вигляд насправді має жіноча дружба. Чотири персонажки складали одну цілісну жінку, і тому всі могли ідентифікувати себе з кожною. Це був серіал того часу і для того часу, але ви все ще можете насолоджуватися ним, тому що він особливий», — сказала акторка.

Схожі записи

У війни жіноче обличчя

Від безробіття українок можуть врятувати додаткові відпустки їхнім чоловікам

Для України зараз найкращий час для дій — чеська активістка Яна Смігольс Кавкова