Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Італійська сенаторка заявила, що головна місія жінки — народження дітей
Статтi

Італійська сенаторка заявила, що головна місія жінки — народження дітей

Сенаторка Лавінія Меннуні заявила, що найголовніше, чого мають прагнути молоді жінки, — це народження дітей. Про це пише видання Hindustan Times.

Лавінія Меннуні відома тим, що відстовювала заборону на аборти та виступала проти «гендерної теорії». Політикиня є представницею правої партії «Брати Італії», до якої також належить прем’єрка Італії Джорджія Мелоні. Партія визначила своїм пріоритетом зупинити зниження народжуваності в країні та заохочувати створення «традиційної сім’ї».

Читайте також: Гендерні підсумки 2023: перемоги і зради

Меннуні зробила заяву на ток-шоу на телеканалі La7.

«Моя мати завжди казала: варто пам’ятати, що маєш можливість робити все, що хочеш, але ти ніколи не повинна забувати, що твоє найголовніше бажання — стати матір’ю», — сказала Лавінія Меннуні.

На ефірі сенаторка була разом із католицьким архієпископом, який підтримав слова політикині та сказав, що інституції Італії та Ватикану повинні знову зробити материнство «крутим» і заохочувати молодих людей рано одружуватися та створювати сім’ї.

Читайте також: Наперекір гендерним упередженням: історії чоловіків, які працюють із дітьми

Сенаторка Раффаелла Пайта з центристської партії Italia Viva заявила, що такі коментарі демонструють «ганебну відсталість».

«Її слова перегукуються з ідеями мракобісного минулого, на щастя, —застарілими», — додала Пайта.

Депутатка від лівого Руху п’яти зірок К’яра Аппендіно написала в соціальній мережі X, що «Брати Італії» страждають від «ностальгії за середньовіччям». Політикиня додала, що краще навчити молодих жінок «свободі мріяти та засобам реалізовувати себе так, як вони хочуть».

 

Схожі записи

Міністр юстиції Польщі заявив про намір вийти зі Стамбульської конвенції: що відбувається?

ІРРП запрошує на тренінг “Гендерно чуйна журналістика”

Повага і низка громадських організацій вдруге вручать антипремію «Це Яйце!» за сексизм у медіа