Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Ірина Геращенко хоче подати до суду на правника Друзенка
Статтi

Ірина Геращенко хоче подати до суду на правника Друзенка

Народна депутатка України Ірина Геращенко повідомила, що хоче подати до суду на правника Геннадія Друзенка після його заяв та образ в ефірі токшоу «Право на владу» на «1+1».

У програмі про обмін утримуваними на непідконтрольних територіях та в РФ українцями Друзенко порівняв Ірину Геращенко з російською пропагандисткою Ольго Скабєєвою. А продовжив тираду сексистським «ви — жінка, ви — мати», апелювавши до статі депутатки у дискусії замість того, аби апелювати до її аргументів та заяв.

«Коли я дивлюся на Скабєєву, я розумію — ворог. Коли я дивлюся на вас, я нічого не розумію. Ви її переплюнули… У брехні… Навіщо ви… Ви — жінка, ви — мати. От подивіться, з вашим сином ви таке зробили. Навіщо ви берете гріх на душу? Навіщо, Ірина? Ви ж людина врешті-решт», — сказав він.

Також Ірина Геращенко заявила, що більше не ходитиме на ефіри на канал «1+1».

«Насправді, в студії було мало людей, це правда. Стать тут неважлива», — написала вона, відреагувавши на коментар, що з-поміж запрошених були лише чоловіки.

А Геннадій Друзенко у відповідь заявив, що абсолютно щиро порівняв народну депутатку з російською пропагандисткою. І тут не обійшовся без сексистського та ейджистського «не будьте мінливі у своїх намірах, як 18-річна дівчинка».

«Бо кожному чоловікові вільно вирішувати, яка жінка, на його погляд, краща чи гірша за іншу», — підсумував Друзенко.

Нагадаємо, в лютому 2021 року нардепка «Європейської солідарності» Ірина Геращенко покинула прямий ефір програми «Свобода слова», звинувативши спікера української делегації у Тристоронній контактній групі Олексія Арестовича в сексизмі. Під час свого виступу він заявив, що партія «ЄС» «опустилася» у своїй поведінці до рівня «жіночої ПТУшної общаги».

А у березні минулого року Ірина Геращенко звинуватила в сексизмі прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Схожі записи

Про жінок без фалоцентризму: 10 різдвяних фільмів для феміністок

Сата Райот

В Україні запрацював онлайн-щоденник для постраждалих від домашнього насильства

Дискримінація на роботі: британка подала до суду й виграла справу