Повага
Image default
Статтi

Через допис про секс почали цькувати менеджерку «Укрпошти»

Після допису про секс одну з менеджерок державного підприємства «Укрпошта» Поліну Левіцьку почали цькувати в соцмережах.

На своїй особистій сторінці під ім’ям Poli Levi жінка запитала, як непомітно поїсти під час сексу. 

«Днями ми тут з дівчатками обговорювали дуже важливу тему. Поставтеся серйозно, будь ласка, дайте нам свої поради. Розумієте, буває, коли довго займаєшся сексом, то хочеться їсти. Але перерватися неможливо. Звідси випливає питання: як непомітно поїсти під час сексу?», – написала вона. 

Частина коментаторок та коментаторів почали обурюватися тим, що жінка говорить про секс.

«A в Укрпошті Наглядова рада є? Може вона їй пояснить як…», — коментує, наприклад, користувач Олександр Пліва. 

Лунали й відверто образливі коментарі.

«Таке враження, що більшість наших управлінців – суцільні потвори, або недотрахані бабехи. Чим же закінчаться такі експерименти над Україною?», – пише користувачка Наталка Прудка. 

«Уже дістали ті психічнохворі «нові вічно голодні обличчя». Психіатричні лікарні позакривали під час так званої «оптимізації». От і поприходили всі неадеквати до влади», – коментує користувачка Марія Івановська. 

Обурився на своїй власній сторінці й політик та колишній міністр з питань житлово-комунального господарства Олексій Кучеренко.

У коментарях до посту Поліна Левіцька відповіла: «Це так дико, що є ще люди в нашій країні, яких лякає слово «секс». Вибачте їм це. Там рівень совка, де сексу немає і ніколи не було! Всі народжувалися з капусти!».

Секс і держслужбовиці

А пам’ятаєте у березні після особистого посту про несправний вібратор з ЦВК звільнилася комунікаційниця Анжела Єременко? У своєму блозі Bad Mama вона говорила і про секс також.

«Ситуація один в один, — каже експертка з недискримінації Центру прав людини ZMINA Ірина Виртосу — Авторка допису писала про це під псевдонімом, бувши публічна саме в цій темі, і на своїй персональній сторінці, ніяк не перетинався її допис з образом державної служби чи її прямими службовими обов’язками, і тим більше без особистих образ чи мови ворожнечі».

Читайте також: Чому жінки мусять «відгрібати» по повній

Ірина Виртосу підсумовує:

«Сподіваюся, що Левіцька витримає цей тиск, Укрпошті вистачить здорового глузду не звертати на це уваги. І, якщо раптом стануться нові схожі випадки, ми вже могли б над цим дружньо пожартувати, а не обурюватися ситуацією».

Схожі записи

«Нащо вам ті мільйони? У вас сьогодні дуже гарна сукня»

Верещук заявила, що прихильникам ідей фемінізму потрібно йти в армію: що не так з цими словами?

Гендерні підсумки 2016 року

1 comment

Екатерина 31 Травня 2021 at 8:48 pm

До працевлаштування в ЦВК 30-річна Єременко вела власний блог під назвою Bad Mama , який у фейсбуку вподобали майже 30 тисяч осіб. На сторінці жінка, зокрема, порушувала питання сексу. 28 лютого блогерка опублікувала допис про несправний вібратор, який їй подарували на День святого Валентина.  Проява посту обурила частину користувачів фейсбуку, які в коментарях почали писати Єременко, що вона працює в державних органах, а тому нібито не може розповідати про секс. 

Коментарі закриті.