Повага
  • Головна
  • Статтi
  • 31 березня відбудеться онлайн-марафон «Рівність у політиці»
Статтi

31 березня відбудеться онлайн-марафон «Рівність у політиці»

31 березня 2021 року відбудеться медійний онлайн-марафон “Рівність у політиці”,  присвячений питанням жіночої політичної участі та жіночого лідерства. Початок події о 10:00. З програмою Марафону можна ознайомитись нижче.

Метою заходу є актуалізація питання залучення жінок до політичного життя України та заохочення публічного діалогу стосовно переваг гендерної рівності в політиці. . 

Під час онлайн-марафону політикині, включно з кандидатками, які балотувалися на місцевих виборах 2020 року, місцеві політичні лідери та лідерки, громадські діячі та діячки, члени та членкині громадських організацій, а також гендерні експерти та експертки обговорюватимуть наступні питання:

  • важливість політичної участі жінок;
  • гендерно-орієнтоване врядування;
  • жінки в медіа;

Попри те, що жінки складають 54% населення України, за результатами місцевих виборів 2020 року жінки отримали тільки 36% мандатів, в той час, як чоловіки отримали 64% мандатів. Разом з тим, жінки ефективно протистоять тим викликам, які постали перед світовою спільнотою у 2020 році і доводять, що є потужною рушійною силою необхідних змін на міжнародному, національному та місцевому рівнях.

Стежити за анонсами медійного онлайн-марафону “Рівність у політиці” можна на сторінках “Жінки — це 50% успіху України” у Facebook та Instagram.

Подія відбудеться на платформі Zoom (посилання буде надіслане зареєстрованим учасникам та учасницям, а також акредитованим представникам та представницям медіа). Передбачається пряма трансляція заходу українською та англійською мовами на каналі YouTube “Жінки – це 50% успіху України”. 

З програмою заходу можна ознайомитися за посиланням.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ?

Представники та представниці медіа, які бажають долучитися до висвітлення заходу, мають змогу отримати акредитацію до 26 березня 2021 року звернувшись за електронною адресою [email protected] або за телефоном +380-50-715-64-91, Олена Казмазовська.

Довідково:

Медійний онлайн-марафон “Рівність у політиці” організовано Національним Демократичним Інститутом (НДІ) завдяки щедрій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), за підтримки Швеції, Міністерства міжнародних справ Канади  та Міністерства закордонних справ, у справах співдружності та розвитку Великої Британії. Національний Демократичний Інститут (НДІ) є партнером програми USAID DOBRE, що реалізується консорціумом виконавців на чолі з Глобал Ком’юнітіз.

Схожі записи

Відсутність знань про жінок-науковиць – це викривлена картина світу

Бути чи не бути фемінітивам?

«Моя темна Ванесса» Кейт Елізабет Расселл: хочеш, щоби я тебе тра***нув?

Ганна Улюра