Повага
Статтi

Жерара Депардьє звинуватили у сексуальних домаганнях

Жерара Депардьє звинуваючують  у домаганнях та сексуальному насильстві

Тринадцять жінок звинуватили французького актора Жерара Депардьє у домаганнях та сексуальному насильстві. Про це пише видання Mediapart.

За словами жінок, актор хапав їх, намагався засувати руки в їхню білизну і відпускав на адресу жінок непристойні зауваження. Відбувалося це протягом останніх 20 років під час зйомок кіно та телефільмів, а також у громадських місцях.

Читайте також: Справа Талашка: Нацполіція не знайшла доказів домагань до студенток

Адвокат Депардьє заявив, що актор «офіційно відкидає усі звинувачення, які можуть підпадати під кримінальне законодавство».

Зазначимо, що два роки тому французька прокуратура розпочала щодо Депардьє розслідування за підозрою у зґвалтуванні молодої актриси, яке нібито сталося у 2018 році. Ці звинувачення актор також заперечує. Та розслідування все ще триває.

Також у розслідуванні Mediapart сказано, що актор ставав агресивним, коли йому відмовляли, і дуже наполегливо намагався обмацати груди, талії та сідниці жінок. Така поведінка Депардьє на зйомках залишалася безкарною і навіть супроводжувалася сміхом оточуючих.

Читайте також: «Зам’яти» — не наш підхід: Укрзалізниця відреагувала на історію про домагання

«Дорослі дозволили актору схопити мене за груди на очах у всіх», — сказала одна з актрис, якій на той час було 17 років.

Після публікації розслідування, паризька прокуратура повідомила AFP, що «поки не отримувала якихось нових скарг» щодо Депардьє.

Схожі записи

Університет у Нідерландах відкрив вакансії «тільки для жінок» — його звинуватили у дискримінації чоловіків

Більше половини українців уважає, що жінок в політиці недостатньо – опитування

“Йому допомагатиме єдина жінка в команді”: Суспільне вибачилося за сексизм у новині про антарктичну експедицію