Повага
Image default
Статтi

У Києві пройде медійний марафон «Рівність у політиці»

25 жовтня 2019 року в Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться Медійний марафон «Рівність у політиці», організований Національним Демократичним Інститутом (НДІ). Марафон присвячений обговоренню рівного доступу до участі у політиці жінок та чоловіків на всіх рівнях та спрямований на заохочення публічного діалогу стосовно переваг гендерної рівності в політиці.

Понад 100 лідерів та лідерок думок, представників та представниць політикуму національного та регіонального рівня, уряду, медіа та громадських організацій зберуться, щоб подискутувати про те:

  • ✔ Які бар’єри та можливості існують для жінок на шляху до успішної політичної кар’єри;
  • ✔ Як забезпечити сталість досягнень у сфері гендерної рівності у владі;
  • ✔ Які інструменти оцінки гендерної рівності існують на місцевому рівні:
  • ✔ Яким чином медіа можуть долучитися до адвокації гендерної рівності.

Під час заходу також відбудеться інтерактивна панель за участю місцевих лідерок, які планують брати участь у виборах, та презентація медіа-проектів на підтримку теми гендерної рівності в політиці та суспільному житті.

Слідкуйте за перебігом марафону на сторінках «Жінки – це 50% успіху України» у Facebook та на каналі YouTube (для перекладу англійською мовою).

Запрошуємо представників та представниць медіа долучитися до висвітлення заходу та акредитуватися до 16:00 четверга 24 жовтня за електронною адресою [email protected] або за телефоном +38 067 401 5518 (Єлизавета Мікула).

Коли: 25 жовтня, 11.00-18.30

Де: м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 12

Програма медійного марафону #Рівністьуполітиці за посиланням

 

Довідково:

Національний Демократичний Інститут (НДІ) є некомерційною, неурядовою організацією, яка працює задля посилення демократичних інститутів у всьому світі шляхом залучення громадянського суспільства, сприяючи відкритості та підзвітності влади. Медійний марафон “Рівність у політиці” організовує Національний Демократичний Інститут Міжнародних Відносин (НДІ) завдяки щедрій підтримці американського народу через Агенцію США з міжнародного розвитку (USAID Ukraine – USAID Україна), британського народу через Фонд розвитку ефективного врядування Великої Британії (British Embassy, Kyiv), Швеції  та канадського народу через Посольства Канади в Україні (Embassy of Canada in Ukraine).

Схожі записи

Взяли моє фото і прималювали… — журналістки про булінг у мережі

Наркотики для зґвалтування: що про них треба знати і як себе убезпечити

Олена Кущенко

Реклама Gillette: підтримка жіночого руху чи кампанія проти чоловіків