Повага
  • Головна
  • Статтi
  • У Харкові тимчасово закрили бар, де готували коктейлі з дискримінаційними назвами
Статтi

У Харкові тимчасово закрили бар, де готували коктейлі з дискримінаційними назвами

Харківський бар «Поза зоною», у якому готували коктейлі з назвами, що нормалізують сексуальне насильство, тимчасово закрили.

Про це пише «Накипіло».

Зокрема у закладі готували коктейлі із назвами «Приниження», «Насмоктала», «Повія», «На обличчя», «Садистка», «Інцест», «Мрія педофіла», «Врот», «Глибока глотка», «Дешева хвойда».

Останній допис на сторінці закладу в інстаграмі виклали ще 27 березня. Зараз немає можливості коментувати будь-які дописи. 

Журналісти «Накипіло» вирішили перевірити, чи працює заклад. За контактним номером телефону їм повідомили російською: «Наразі заклад не працює. Повний ребрендинг триватиме близько місяця».

Харківський скандальний бар Поза зоною закрили

Раніше журналістка медіагрупи «Накипіло» звернулася до Нацполіції та Держпродспоживслужби з проханням перевірити можливі дискримінаційні прояви у цій рекламі.

Тоді ж відбувся мітинг проти діяльності бару, а згодом Уповноважений Верховної ради України з прав людини Дмитро Лубінець відкрив провадження щодо харківського бару «Поза зоною»


Читайте також: Олена Бучинська: Проблему сексизму в рекламі не можна ігнорувати


Крім того, харківське районне управління поліції розглянуло звернення та притягнуло власника закладу до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 173 КУпАП.

Це стаття про відповідальність за вчинення дрібного хуліганства. Яка передбачає накладення штрафу від 3 до 7 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, громадські роботи на строк від 40 до 60 годин, виправні роботи на строк від 1 до 2 місяців з відрахуванням 20% заробітку або адміністративний арешт на строк до 15 діб.

Схожі записи

Тетяна Трофименко: «Культивувати істеричний тип письма як специфічно жіночий – те саме, що розповідати анекдоти про блондинок»

Уперше в історії ЗСУ водолазну кваліфікацію здобула жінка

НДІ шукає керівника або керівницю Молодіжного напрямку