Повага
Image default
Без категорії Статтi

“Це зробила вона”: Повага створила серію подкастів про видатних українок

Скільки видатних українських науковиць, художниць, письменниць та спортсменок ви можете назвати, не заглядаючи в Гугл? Насправді, їх сотні. Проте часто імена цих жінок невідомі широкому загалу. 

Кампанія проти сексиму “Повага” у співпраці з Національним Демократичним Інститутом та видавництвом “Видавництво” створила серію подкастів “Це зробила вона”. 

Досягнення не всіх наших героїнь вивчають у шкільній програмі, хоча внесок цих жінок в історію був вагомим і приголомшливим. Ці подкасти покликані розповісти про життя, відкриття і часто боротьбу українок за право бути рівноправною частиною патріархального суспільства. 

Від історичних постатей до героїнь сьогодення: ці розмови проведуть довготривалим шляхом визначення місця жінок в історії, науці, мистецтві та інших царинах. Долаючи нерівність та заборони, вони стали рушіями змін та приголомшливих відкриттів.  

Авторки та автори подкастів: журналістки Ірина Славінська та Вікторія Єрмолаєва, письменник Сергій Осока, репер Freel та їхні гості розповідають про нові історії, маловідомі факти та дивовижні долі видатних українок. 

Подкасти виробництва «Радіо Поділ» вже дуже скоро з’являться в окремому розділі на сайті povaha.org.ua.

Ідея натхненна двотомником “Це зробила вона” та “Це теж зробила вона” – наймасштабнішим за авторським складом проєктом про відомих жінок в Україні. Разом ці книжки містять понад 100 історій успіху жінок, внесок яких став неоціненним для України та світу.  

Схожі записи

10 фактів про Малалу

Коні не винні

Убивство аб’юзера в Дніпрі: проти Марини Полях подав позов батько кривдника