Повага
  • Головна
  • Статтi
  • #ПроЩоВонаМовчить: у мережі запустили флешмоб про сприйняття «голосу жінки»
Статтi

#ПроЩоВонаМовчить: у мережі запустили флешмоб про сприйняття «голосу жінки»

У Facebook користувачки розпочали флешмоб #ПроЩоВонаМовчить. Під цим хештегом жінки розповідають про стереотипи, із якими їм доводилося стикатися та те, як їх сприймають у публічному просторі. Флешмоб із розповіді власних історій запустили до проведення  Мовчазного zoom-перформанс “Girl Power ON/OFF”. Він відбудеться 3 грудня о 15:00.

“Усі охочі зберуться у zoom-коло та проведуть 15 хвилин у повній тиші, аби символічно підкреслити замовчування жіночого досвіду та об’єднатися на підтримку одна одної”, – зазначають організатори. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Протидія гендерно зумовленому насильству: що можуть зробити чоловіки?

Флешмоб ініціював Creative Women Publishing, щоб привернути увагу суспільства до жіночого досвіду, який охоплює складні та табуйовані теми: тілесність та сексуальність, материнство та проживання важкої хвороби, втрату близьких людей та домашнє насильство, токсичні стосунки, відстоювання особистих кордонів та свободу бути собою.

Щоб долучитися до перформансу, необхідно:

– 3 грудня о 15:00 підключитися до zoom-дзвінка та провести 15 хвилин у повній тиші;
– увімкнути камеру та вимкнути мікрофон, аби спільно розділити мовчання кожного та кожної.

Посилання на zoom-зустріч буде надіслане зареєстрованим учасникам події електронною поштою за годину до початку перфомансу. Зареєструватися можна тут.
Мовчазний zoom-перформанс  організували в рамках міжнародної кампанії “16 днів проти гендерного насильства” та організована на підтримку дебютної книжки Creative Women Publishing “Про що вона мовчить”, написаної жінками для жінок. Нині на Спільнокошті триває збір коштів на видання цієї книжки.

Схожі записи

Вір мені, я лікарка

Ольга Полякова подає до суду на українське медіа за образу доньки

Відповідальність за сексизм: бути чи не бути?