Повага
  • Головна
  • Відео
  • Політики і сексистські висловлювання в минулому і нині
Відео

Політики і сексистські висловлювання в минулому і нині

Політики української новітньої історії нерідко дозволяють собі сексистські висловлювання. Незважаючи на те, що така поведінка не лише є неприйнятною у веденні цивілізованого політичного діалогу, а й часто йде в розріз із державними програмами і зобов’язаннями, які Україна приймала на себе на міжнародному рівні.  В цьому розділі ми публікуємо їхню пряму мову без купюр. Долучайтесь до наповнення нашої «колекції» і надсилайте лінки на відео на електронну адресу редакції [email protected]

У 2011 колишній президент України Віктор Янукович розповів світовим лідерам у Давосі рецепт того, як «увімкнути» в собі Україну. Для цього достатньо приїхати в Україну навесні, коли квітнуть каштани і коли починають роздягатися українські жінки.

Колишній міністр транспорту Йосип Вінський у 2011 році розповів, що чоловік, який поважає себе, не буде ходити по магазинах і допомагати дружині, навіть якщо вона вагітна.

У 2012 тодішній міністр освіти та науки публічно стверджував, що в аспірантурі краще вчаться дівчата менш яскравої та немодельної зовнішності:

Схожі записи

Як утворювати фемінітиви

#шопосексизму: «ТСН» вражає і непокоїться за неодружених

Іванка Небор — киянка, яка привезла в Україну американських хірургів