Повага
Image default
Статтi

НДІ організовує онлайн марафон «#Рівністьуполітиці»

15 вересня Національний Демократичний Інститут (НДІ) влаштовує медійний онлайн-марафон #Рівністьуполітиці. Він вібудеться на платформі Zoom.

У рамках марафону організатори мають провести заходи, спрямовані на заохочення публічного діалогу стосовно переваг гендерної рівності в політиці.

“Під час марафону жінки, які починають свій шлях у політиці, представниці і представники місцевих органів влади, лідерки і лідери громадської думки, представниці та представники громадянського суспільства обговорять новий Виборчий кодекс та його вплив на жінок, які мають намір балотуватися, насильство проти політично активних жінок та способи ефективного протистояння цьому, а також переваги гендерної рівності та важливість налагодження контактів та активізації взаємодії для підвищення ролі жінок у політиці”,— йдеться в анонсі заходу. 

В обговоренні візьмуть участь політики та політикині, державні службовці та службовиці, лідери та лідерки суспільної думки зі сфери медіа та громадянського суспільства, що представляють різні регіони України.

Онлайн-марафон триватиме до 15:45 15 вересня.

Посилання на конференцію у Zoom оприлюднять ближче до події на сторінках установи.

Заповнити реєстраційну форму можна за посиланням.

Схожі записи

Різні умови для тренування: Учасниці баскетбольного турніру заявили про дискримінацію

Саміт перших леді та джентльменів: ухвалили декларацію та започаткували рух #WeCanSaveThem

Стамбульська конвенція — таке ж значне питання для України, як НАТО та ринок землі — Давидюк