Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Йому більше, ніж їй. Sky News заплатив різні гонорари чоловікові та жінці за участь у дискусії про мізогінію
Статтi

Йому більше, ніж їй. Sky News заплатив різні гонорари чоловікові та жінці за участь у дискусії про мізогінію

Sky News заплатив жінці менше, ніж чоловіку за участь у ефірі

Під час ефіру на телеканалі Sky News, де обговорювали мізогінію, виявилося, що чоловікові за участь у дискусії заплатили більше, ніж жінці.

Журналістку Мойю Лотіан-Маклін і кореспондента GB News Коннора Томлінсона запрошували на Sky News. Вони мали обговорити мізогінію з боку телеведучого Лоренса Фокса, якого нещодавно звільнили з GB News за принизливі коментарі про журналістку Аву Еванс. Той казав, що жоден «чоловік, який поважає себе», ніколи не «лізе в ліжко» з Еванс.

У певний момент під час суперечки Лотіан-Маклін зауважила, що їй набридло приходити на телевізійні програми, щоб обговорювати мізогінію. Томлінсон іронічно відповів: «Мені дуже шкода, що ви втомилися від того, що вам платять за етер».

Читайте також: Гендерний баланс у медіа: лише 16% матеріалів містять коментарі експерток

Лотіан-Маклін здивувалась: «Тобі за це платять? Мені за це не платять». Запитання залишилося без відповіді.

Журналістка додала: «Мені не платять за це інтерв’ю. Я прийшла, тому що хотіла поговорити про проблему мізогінії та деградації жінок у суспільному житті».

Чоловікові 200 фунтів, жінці — 75

Пізніше журналістка пояснила в X (Twitter), що їй справді платять за деякі виступи у ЗМІ, але вона не вимагає гонорарів «за нібито 10-хвилинні інтерв’ю».

Вона додала, що звичайна плата Sky News за інтерв’ю — і те, що їй спочатку пропонували — становить 75 фунтів стерлінгів (3,3 тис грн). Але виявилося, що Томлінсону платили 200 фунтів (8,9 тис грн).

Читайте також: У Financial Times розробили додаток для аналізу гендерного балансу

Телеканал згодом перепросив у Лотіан-Маклін і збільшив їй гонорар до 200 фунтів. Жінка пообіцяла пожертвувати ці гроші благодійній організації Beyond Equality, «яка проводить освітні програми, навчаючи молодих чоловіків відкидати патріархальну культуру на користь позитивної маскулінності».

Схожі записи

Вибори 2020: як дісталося жінкам-кандидаткам

Сексуальні домагання в публічних місцях: як реагувати й куди звертатися?

Юлія Береза

«Вишиті болем»: рушники з історіями жінок, які пережили сексуальне насилля