Повага
  • Головна
  • Статтi
  • «INFEST» — перший на Вінниччині фестиваль рівних прав і можливостей
Статтi

«INFEST» — перший на Вінниччині фестиваль рівних прав і можливостей

19 жовтня 2016 року, в рамках проекту «Жінки – це 50% успіху України», відбудеться перший на Вінниччині Фестиваль рівних прав і можливостей INFEST 2016. Він об’єднає всіх, кого турбує посилення безпеки та збереження миру кожного міста та села, кожної сім’ї, кожної людини.

У час розгортання конфліктної ситуації на території рідної країни відчуття небезпеки та соціальної несправедливості особливо загострюється. Мірилом ефективності подолання кризового стану стає дотримання гуманістичних цінностей у найскладніших ситуаціях, зокрема через забезпечення рівних прав та можливостей кожного. Тому головними завданнями заходу було визначено підвищення рівня гендерної культури жителів (у першу чергу, молоді) та посилення рівня толерантності й взаємоповаги у відносинах один до одного.

Дотримання рівних прав та можливостей – це не лише проблема, що стосується жінок і чоловіків, це питання захисту та розвитку різних спільнот – інвалідів, переселенців, ветеранів АТО, дітей, пенсіонерів, жертв домашнього насилля, негетеронормативних осіб тощо. Світлана Ходакова, голова організації – ініціатора проекту зазначає, що «Подібного фестивалю на Вінниччині ще не було. Хоча очевидним є те, що потреба у його проведенні вже стала нагальною. Адже проблема дотримання рівних прав та можливостей – це проблема безперешкодного руху до правової, безпечної для кожного, держави».

Гостей чекає низка інтерактивних та інноваційних заходів, націлених на особистий та громадський розвиток у контексті дотримання прав кожного. INFEST 2016 представляє п’ять основних потоків.

Дата та час проведення: 19 жовтня 2016 р., початок о 13.00

Місце проведення: м. Вінниця, вулиця Арх. Артинова, 12,Креативний простір «Артинов»

Контактні дані: (098) 226 55 79, [email protected]

У заході візьмуть участь впливові та прогресивні громадські організації, небайдужі політики, освітяни, юристи та громадяни Вінницької області, зокрема м.Вінниці, м.Козятина та м.Жмеринки.

afisha7-1

Схожі записи

«Прекрасна стать»: як українські медіа розповідають про жінок?

У НБА вперше в історії головною тренеркою стала жінка

Жінка в українській науці: непрохана гостя