Повага
Без категорії Статтi

Чи «шанують розмаїття» на українському Євробаченні?

Стали відомі імена людей, які будуть вести українське Євробачення. Що цікаво, цьогоріч їх буде аж троє, і всі вони — чоловіки. Про це йдеться на офіційному сайті Євробачення. Причому саме такий, виключно чоловічий, склад ведучих обрано вперше в історії міжнародного пісенного конкурсу. І це під гаслом «Шануймо розмаїття».

“Україна продемонструє Європі, що патріархатна культура є досі видимою в українському шоу бізнесі. А жінок і досі сприймають тільки як окрасу сцени, бо виходить, що не знайшлося професійних фахівчинь, які змогли б провести міжнародний захід”, — так гендерна експертка Тамара Марценюк прокоментувала новину.

“Такий вибір — всі чоловіки, жодної жінки — при стандарті Євробачення — жінка і чоловік — мене дивує. Я читала про складний багатоетапний конкурс, але хіба в Україні нема достатньо талановитих жінок-ведучих? Виходить, або їх не кликали, або їх не шукали. На моє переконання, це великий недогляд з боку журі, і це потрібно негайно виправити”, — впевнена гендерна експертка гендерна експертка Марія Дмитрієва.

Цей факт статевої дискримінації на Євробаченні вже встиг обурити і користувачів соцмереж.

 

Схожі записи

‘most Stunning Woman On The Earth’ Awarded Title Of ‘most Beautiful Face’ Over A Decade Later

Ірина Виртосу

В Іспанії мама розробила для доньок колекцію наклейок із футболістками

85-річна Джуді Денч стала найстаршою моделлю для обкладинки Vogue