Повага
Image default
Без категорії Статтi

З 2016 по 2018 капітал у руках жінок щорічно збільшувався на 6,1% — дослідження

Жінки накопичують більше багатств, ніж раніше, і ця частка, ймовірно, значно зросте в наступні роки. Так, З 2016 до 2019 року капітал у руках жінок збільшувався на $5 трильйонів щорічно (6,1%).

Про це свідчать дані дослідження Міжнародної консалтингової організація BCG.

Крім того, дослідники припускають, що протягом наступних чотирьох років цей показник зросте до 7,2%.

Загалом, згідно з даними дослідження, нині жінки володіють 32% відсотками світового багатства. Ідеться приблизно про $70 трильйонів.

Незважаючи на те, що криза COVID-19, безсумнівно, матиме короткочасні наслідки, триваліші тенденції розвитку ролі жінок у світі продовжуватимуться. Наш сценарій до COVID-19 передбачав, що загальний фонд багатства, який належить жінкам, зросте до 93 трильйонів доларів до 2023 року“, — йдеться на сайті компанії.

Зазначається також, що, за даними дослідження, те, як  жінки генерують свої статки, залежить від регіону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жіночі й чоловічі: що не так із нашими зарплатами

Так, жінки Північної Америки займають найбільшу частку багатства відносно загального регіонального фонду багатства — 37%, наступну позицію із показником 33% посідають жінки в регіоні, що включає Австралії, Нову Зеландію і Тихоокеанські острови, за нею слідують Азія без Японії — 32% та Західна Європа — 31%.

Нагадаємо, у березні 2020 року заступник міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський під час круглого столу «Забезпечення гендерної рівності: моніторинг виконання Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок та Пекінської декларації і Платформи дій» заявив, що на сьогодні в Україні є «значний розрив в економічній спроможності між жінками та чоловіками», тому жінки в середньому отримують зарплату на 25% меншу, ніж чоловіки.

 

Схожі записи

Надія Дюк: «Жінки – це не меншість. Жінки – це половина населення»

Про медійну політику мережі крамниць EVA: чоловікам на територію – зась?

У 1998 році нас було лише троє, – співзасновниця «Ла Стради» Катерина Левченко про 22 роки організації