Повага
  • Головна
  • Дайджест
  • Важливою у виконанні миротворчої місії сьогодні є роль жінок – Президент України
Дайджест

Важливою у виконанні миротворчої місії сьогодні є роль жінок – Президент України

Президент України наголосив на важливості ролі жінок, особливо жінок-політиків, у реалізації мирного плану, виконанні миротворчої місії та підтримки ініціатив щодо врегулювання ситуації. «Саме жінки найбільше зацікавлені у встановленні миру і налаштовані на його реалізацію», – зазначив Петро Порошенко. Про це Глава держави заявив під час зустрічі з жінками – народними депутатами, членами міжфракційного об’єднання «Рівні можливості», повідомляє Прес-служба Президента України.

Президент розповів про свою зустріч з матерями та дружинами військових, які задіяні в АТО на Сході України. Президент сказав, що «захоплюється їх мужністю, патріотизмом та тим, як вони мужньо тримаються в той час, коли їх чоловіки виконують непрості бойові завдання».

«Серце рветься від кожної звістки про загибель солдатів, сприймаю це, як особисту трагедію. Як Верховний Головнокомандувач, докладатиму всіх зусиль для того, щоб захистити солдат», – наголосив Президент.

Глава держави відзначив подвиг українського пілота Надії Савченко, яку захопили бойовики, вивезли до Росії, де вона зараз перебуває у тюрмі, яка «дає достойний приклад багатьом чоловікам – як гідно вона тримається, перебуваючи у полоні». «Це стало символом України для всіх нас та для всього світу», – наголосив Президент, додавши, що робить все можливе для звільнення Надії.

Президент зазначив на необхідності створення «гарячої лінії» для солдатських матерів, дружин і зазначив, що дасть відповідне доручення Міністерству оборони.

Петро Порошенко виступає за збільшення присутності жінок у владі. «Євроінтеграція диктує необхідність більшої присутності жінок у всіх гілках влади”, – наголосив він. Президент назвав негативним фактом те, що сьогодні в Уряді є лише одна жінка-міністр, а також те, що в парламенті – лише 10% жінок.

Глава держави зазначив, що підтримує позицію жінок-народних депутатів, які виступають за введення гендерного квотування у виборчому законодавстві. «Важливо проаналізувати, законодавчо врегулювати і забезпечити підвищення ролі жінки не лише в суспільстві, а й в управлінні державою», – сказав він.

Президент поставив завдання Міністру закордонних справ Павлу Клімкіну збільшити кількість жінок-дипломатів, які очолять українські дипломатичні установи, представлятимуть Україну в країнах Євросоюзу. На його переконання, «потенціал, освітній і професійний рівень українських жінок є надзвичайно високим, і це варто враховувати владі у реалізації кадрової політики».

Глава держави також підкреслив, що він виступає за активний діалог з Парламентом. «Немає тижня, щоб я не провів зустрічей з депутатами у різних форматах. Для мене це дуже важливо», – наголосив Петро Порошенко.

Схожі записи

Діти дорослим про сексизм: Це образливіше за слово f*ck. Відео

Запрошуємо висловитись з приводу тексту про жінок на київському сайті ДАІ

Чоловічий комплекс