Повага
  • Головна
  • Статтi
  • В Україні з’явиться стипендія для соціологинь імені Бекешкіної
Статтi

В Україні з’явиться стипендія для соціологинь імені Бекешкіної

В Україні запровадять стипендію для соціологинь-початківиць у межах ініціатив зі вшанування пам’яті Ірини Бекешкіної. Перши стипендіаток на конкурсній основі відберуть уже цьогоріч.

Про це повідомив виконавчий директор МФ «Відродження» Олександр Сушко.

«Цього року буде перший цикл. Ми сподіваємося, що це буде тривалий проєкт. Буде оголошено конкурс, подання матеріалів на цю стипендію, відібрано перше коло на таких стипендіаток. Вони отримають можливість стажуватись насамперед у «Демократичних ініціативах». І фонд «Відродження» допомагатиме соціологиням-початківицям у фаховій кваліфікації, допомагатиме розширити свої горизонти», – сказав Сушко.

Крім того, у межах ініціативи вшанування пам’яті Ірини Бекешкіної планується підготувати книгу про життєвий шлях соціологині. Книга може вийти вже цієї осені.

Комунікаційний менеджер фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва також додав, що Київрада може назвати ім’ям Бекешкіної нову вулицю чи площу або провести перейменування наявної в межах декомунізації.

21 березня 2020 року пішла з життя Ірина Бекешкіна — українська соціологиня, директорка Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, старша наукова співробітниця Інституту соціології НАН України. 6 березня 2020 року Ірина Бекешкіна увійшла в рейтинг топ-100 найбільш успішних жінок України від журналу «Новое время».

Схожі записи

«Йдеш у політику не одна»: під Радою стартувала кампанія з підтримки гендерної рівності

У Києві презентують проєкт «Вибори без сексизму»

У Раді попередньо підтримали законопроєкт щодо протидії сексизму в рекламі