Повага
Image default
Статтi

У Німеччині відкрили «гарячу лінію» для чоловіків, які постраждали від насильства

У Німеччині запустили першу гарячу лінію для чоловіків, які постраждали він насильства.

Про це пише Deutsche Welle.

На «гарячу лінію» можуть звернутися чоловіки будь-якого віку з будь-якої частини Німеччини, які зіткнулися з домашнім, сексуальним насильство, переслідуванням чи змушуванням до шлюбу.

Як пише видання з посиланням на дані Федерального відомства у кримінальних справах, за 2018 рік частка чоловіків у статистиці щодо насильства в партнерських відносинах зросла до 18,7%, порівняно із 17,9% минулоріч.

Нагадаємо, раніше Повага писала, що Громадський Альянс “Політична дія жінок” разом з громадськими правозахисними та феміністичними організаціями звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова з вимогою посилити реагування поліції на випадки домашнього насильства протягом карантину, запровадженого через поширення COVID19.

За інформацією Альянсу, жінки, які звертаються за допомогою до громадських організацій, повідомляють, що поліцейські, які приїжджають на виклики, часто схиляють жінок не писати заяви про насильство, відмовляються виносити термінові заборонні приписи, пояснюючи це карантином, а також вимикають нагрудні відеореєстратори під час спілкування.

Через це представники Альянсу припускають, що Нацполіція умисне викривлює чи замовчує інформацію щодо статистики із випадками домашнього насильства.

9 квітня запрацював чат-бот для протидії домашньому насильству під час карантину

Схожі записи

Обираючи найсексуальніших депутаток, політикинь дегуманізують — Трощинська

Уривок із книжки блогерки Bad Mama «Розлучись без страху»

#Майже_доросла: Що б я сказала собі в чотирнадцять?

Ірина Славінська