Повага
  • Головна
  • Статтi
  • Російський професор, молитви та залякування гейпропагандою
Статтi

Російський професор, молитви та залякування гейпропагандою

Саме так 9 листопада у Комітеті Верховної Ради України з питань охорони здоров’я пройшло  засідання “круглого столу” щодо гендерних питань. Офіційно захід був анонсований Комітетом з питань охорони здоров’я, як  “Науково-медичні підходи до проблеми гендерної рівності”.

Чи панувала науковість і методичність під час його проведення в парламенті, розбиралася Повага.

Голова Комітету Ольга Богомолець запізнилася, тому відкривала круглий стіл Ганна Турчинова – завідувачка кафедри іноземної мови університету Драгоманова. Нагадаємо, Ганна Турчинова опублікувала серію блогів про гомодиктатуру та розбещування дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Впровадження гендерної політики дуже небезпечне для нашої країни — Турчинова

Першому слово надали народному депутату України Павлу Унгуряну, співавтору законопроекту №8711 часів Януковича, згідно з яким пропонувалося запровадити в Україні відповідальність за «пропаганду гомосексуалізму».

“Слава Ісусу Христу!… Ми маємо в українському законодавстві єдиний законодавчий акт про рівність прав чоловіків і жінок. Це закон, який ухвалений, і в такому контексті ми завжди готові це підтримувати. Ми, як парламентарі від різних фракцій, різних політичних груп, різних поглядів та різних конфесій, ми завжди прихильники такого. Чоловіки і жінки є рівними у своїх правах і обов’язках, своєму статусі, бо такими їх створив Всевишній.

Але є одна невелика, але насправді, велика проблема. Коли під дефініціями “гендерності” розуміються інші абсолютно речі. Це речі, які не сформульовані в законодавстві жодної країни… Під дефініціями нав’язуються злочини, нав’язується ідея можливості відмовитися від своєї статі і взагалі нав’язати думку, що людина народжується безстатевою….Це категорично – “НІ”, бо це суперечить і законодавству України і Конституції, і Сімейному Кодексі, і здоровому глузду”, – сказав народний депутат України Павло Унгурян.

Після вступних слів народних обранців слово надали першому спікеру. Ним виявився доктор медичних наук, професор, академік російської академії природознавства (РАП) Гарник Суренович Кочарян.

«Подрастающее поколение определяет будущее этой страны», – розпочав свій виступ Гарник Кочарян.

«В настоящее время реализуется тенденция, касающаяся воспитания детей – принудительна гомосексуализация. В некоторых странах пропогандируется идея, что гомосексуальность – это норма и всячески культивируются гомосексуальные тенденции», – продовжив професор.

І хоча тема сексуальної орієнтації не була заявлена, як основна чи навіть як підтема цього круглого столу, Гарник Кочарян присвятив увесь свій більш ніж 20 хвилинний виступ геям, так званій “гейпропаганді” та пагубному впливу США на Україну.

Тут хочеться тільки навести один факт. Ще у другій половині минулого століття науковці провели низку досліджень і дійшли висновку, що гомосексуальність не є хворобою. Як наслідок, 17 травня 1990 року Генеральна асамблея ВООЗ (Всесвітньої організації охорони здоров’я) виключила гомосексуальність зі списку психічних захворювань.

На круглому столі виступали також інші не менш цікаві «вчені» і представники духовенства. Їхні слова хочеться охарактеризувати словами в.о. міністерки охорони здоров’я Уляни Супрун: Не дозволяймо стереотипам формувати нашу думку там, де все пояснює наука“.

У свою чергу народна депутатка Вікторія Пташник розповіла власну історію гендерної нерівності у парламенті. За її словами, ніхто не може бути дискримінований за будь-якою ознакою. Вона підкреслила, що це обов’язок Народних депутатів України захищати права абсолютно усіх громадян України.

Вікторія Пташник звернула увагу учасників і учасниць круглого столу, що поняття “гендеру” вживається в Закон “Про забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків”. “Гендер” також вказаний і в Законі України про “Державну допомогу суб’єктам господарювання” і в Законі України “Про протидію торгівлі людьми” та багатьох інших. Крім того, Пташник нагадала про поправки, які були внесені до Кодексу законів про працю України на виконання Угоди про Асоціацію з ЄС.

“Ми говорили про те, що жодна людина не може бути дискримінована за жодною ознакою. Крім того, в Кодексі законів про працю є поняття “гендерної ідентичності”. Але сьогодні я би хотіла поділитися своєю історією про те, чи дотримується у Верховній Раді, власне, ця “рівність”про яку так багато і так пафосно говорять”, – сказала народна депутатка.

Нещодавно відбувся Комітет з правоохоронної діяльності. Пташник, як юристка прийшла на Комітет, подавала свої поправки до кримінального і кримінально-процесуального кодексу. Це були ті документи, з якими вона працювала до зайняття посади, як практикуюча адвокатка.

“Коли я наводила народним депутатам, шановним членам комітету свої зауваження, мені у відповідь народний депутат Дмитро Мицик з групи “Відродження” почав мене перебивати і сказав:

  • “Ви тут не бачите, у нас тут “чоловічий комітет” і жінки не мають висловлюватися, ваш фемінізм тут не пройде. Жінки, які приходять сюди вносять тільки “сумятіцу”.

Це вам приклад того, як у Верховній раді, у найвищому законодавчому органі, поважають ось цю “рівність”, тобто гендерну рівність, яка закріплена у нас в законі”, – поділилася Народна депутатка України Вікторія Пташник.

“Знаєте що робили усі члени комітету, які були дійсно чоловіками? Вони сміялися. У них не було аргументів, а тому їм було дуже смішно”, – підсумувала вона свою історію.

Після цього випадку, Пташник написала скаргу до Регламентного комітету Верховної Ради.

Єлизавета Кузьменко

Схожі записи

«Парад — не сексистське шоу»: під Міноборони провели акцію

Гендерна політика Міноборони: що зараз і які плануються зміни

Мирослава Барчук: Ми стали першими, кого не викосили ще на злеті

Ірина Славінська

1 comment

Євгенія 11 листопадаа 2018 at 1:24 am

Закон “Про забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків” прийнятий ще у 2012 році,? Чому 2012?

Коментарі закриті.