Повага
Image default
Статтi

«Моє тіло — моє діло»: співачка Злата Огнєвіч випустила кліп на пісню про прийняття себе

Українська співачка Злата Огнєвіч презентувала кліп на пісню «Богиня». Мета якого донести до суспільства важливу думку: кожна дівчина та жінка особлива і бездоганна, незважаючи на вагу, вік, професію й інші особливості, йдеться в описі до відео на Youtube.

Злата Огнєвіч також зізналася, що цей трек для неї автобіографічний. Свого часу їй довелося подолати багато перешкод, щоб знайти гармонію між собою та навколишнім світом і відчути себе Богинею.

«Я вже довгий час виношувала ідею створення такого відео, адже пісня «Богиня» саме про це: про жіночу красу, індивідуальність та особисту магію кожної з нас. Вона зачіпає тему самооцінки кожної жінки, а також суперсили, яка допомагає щодня відчувати себе богинею», — поділилась Злата Огнєвіч.

«Моє тіло — моє діло, моя правда, моя сила.

Буде так як я захотіла, я захотіла», — співає Злата Огнєвіч у приспіві пісні. 

Режисером відеороботи став Тарас Голубков, відомий за кліпами для Monatik, “Скрябіна”, Zivert та Філіппа Кіркорова.

«Головна ідея відео полягає в тому, що наші героїні справжні: вони різного віку, статури та гендерної ідентичності. Але краса кожної непідвладна жодному з цих факторів. Найголовніше, що я хотів показати – коли ти в гармонії з собою, твоя внутрішня впевненість неймовірно збільшує енергію та харизму, яку випромінює будь-яка дівчина. І тоді навіть те, що не вважається модельною зовнішністю, набуває свою естетику та красу», – розповів Тарас Голубков.

Зазначимо, сам сингл “Богиня” співачка презентувала у жовтні 2019 року. Авторкою тексту та музики є інша українська виконавиця Jerry Heil.

Нагадаємо, у травні 2020 року Повага писала, що Українські виконавці, серед яких Alina Pash, Сергій Бабкін, Latexfauna, KrutЬ, Gurt [O], YUKO, Constantine, записали пісню під назвою «Різні.Рівні».

Раніше, у 2019 році НДІ ініціював кампанію «Почути одне одного». Розпочали з есеїв, у яких розкривали переваги рівності між чоловіками та жінками. У рамках кампанії реперка Alina Pash та репер Фріл випустили кліп, у якому розвінчують гендерні стереотипи.

Схожі записи

П’ять контраргументів про «жіночу провину» в демографічній кризі

Кіноспільнота відреагувала на мізогінні заяви директора фестивалю Camerimage

Переосмислити 8 березня: для шкіл створили урок та відео про жінок