Повага
Image default
Статтi

«Йдеш у політику не одна»: під Радою стартувала кампанія з підтримки гендерної рівності

Під Верховною Радою встановили лабіринт, який відтворює шлях жінок у політику. Усередині лабіринту є 8 інтерактивних кімнат. Усі вони знайомлять відвідувачів зі складнощами та стереотипами, з якими стикаютсья політикині на початку професійного шляху.

Так, перша знайомить із контекстом проблеми. Наступні 6 кімнат створені, щоб занурити відвідувачів в атмосферу бар’єрів, стереотипів та шаблонів. Остання кімната символізує підтримку жінок, які йдуть у політику.

Кожна із кімнат містить авторські роботи відомих українських ілюстраторок, лауреаток українських та міжнародних конкурсів у сфері дизайну Анни Сарвіри, Євгенії Гайдамаки, Тетяни Якунової, Анни Іваненко, Євгенії Полосіної, Варвари Перекрест.

Усі ілюстрації допомагають відвідувачам позбутися упереджень та спростувати стереотипи, застосувавши технологію доповненої реальності.

Серед стереотипів і бар’єрів, що висвітлені в лабіринті, є, зокрема, такі: “головне покликання жінки — бути берегинею”, “жінки — окраса сесійної зали”, “жінки — слабка стать”, “політика — це чоловічий клуб”.

Інсталяція – частина кампанії з підтримки гендерної рівності у політичному житті “Йдеш у політику не одна”.

“Йдеш у політику не одна” — це проєкт, покликаний продемонструвати переваги рівноправної участі жінок та чоловіків у політичному житті та виказати підтримку всім жінкам, які балотуватимуться на місцевих виборах 2020 року.

За кампанією також можна стежити у Facebook та Instagram

Схожі записи

До лонг-листа премії Шевченка увійшли 15 жінок: розповідаємо про них

На Байройтському фестивалі у Німеччині у наступному році вперше диригуватиме жінка

Уривок із книги Ольги Герасим’юк «Я повернулася. Люблю»